Sağlık Bakanlığı 6409 Sürekli İşçi Alımı Evraklar ve Mülakat Tarihleri

Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı sonuçlarına yönelik teslim edilmesi gereken evraklar ve mülakat tarihleri il sağlık müdürlükleri tarafından açıklanmaya başlandı...

Sağlık Bakanlığı 6409 Sürekli İşçi Alımı Evraklar ve Mülakat Tarihleri

Sağlık Bakanlığı tarafından alımı yapılacak olan 6409 sürekli işçi ilanına yönelik süreç devam ediyor. Kuraları çekilen ve nihai listeleri yayınlanan Sağlık Bakanlığı sürekli işçi alımı süreciyle alakalı, teslim edilecek evraklar ve mülakat tarihlerine yönelik bilgilendirmeler İl Sağlık Müdürlükleri tarafından yapılmaya devam ediliyor. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, adayların beklediği takvime ve teslim edilmesi gereken evraklara yer verildi.

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada " Ambulans Sürücüsü ile Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi meslekleri için İŞKUR tarafından başvurusu kabul edilenlerin nihai listesi geçerlidir. Diğer meslekler için ise Sağlık Bakanlığı tarafından kura ile belirlenecek listeler geçerlidir. Adaylar istenilen belgeleri,  Başvuru ve Sınav Takvimi tarihleri doğrultusunda Manisa İl Sağlık Müdürlüğü'ne teslim etmelidir. " ifadelerine yer verildi.

Diğer iller de açıklamalar yapacak

Başvuru yapan ve nihai listelerde ya da kurada ismi çıkan adaylar, başvuru yaptıkları illerin İl Sağlık Müdürlükleri resmi web site adreslerini takip etmeleri önerilmektedir. İşlemlerini tamamlayan müdürlüklerin, adayları bilgilendirmek amacıyla bu şekilde bir duyuru yayınlaması ve teslim edilecek evraklarla birlikte, mülakat tarihlerine yönelik bilgilendirmeleri sağlaması beklenmektedir. İlgili adaylarımıza bilgi sunmak amacıyla Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamanın bağlantısına aşağıda yer vereceğiz. Bu bağlantıdan Manisa İl Sağlık Müdürlüğü tarafından istenen belgelere ve mülakat takvimlerine yönelik bilgilendirmelere ulaşabilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Başvuru takvimi için tıklayınız.
İstenilen belgeler için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 22:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
selda
selda - 2 yıl Önce

evraklar kesinlikle bunlar mı nerden bakacağım

şeyma
şeyma - 2 yıl Önce

İstanbul il sağlık müdürlüklerinee evrak teslimi ne zman olcak arkadaşlar bilginiz varmı