Sağlık Bakanlığı 6409 Memur İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklanıyor! İşte Tam Liste

Sağlık Bakanlığı bünyesine yönelik olarak yapılan 6409 işçi ve memur alımı için kura sonuçları açıklanmaya başladı. İşte kura sonuçları ve tam liste...

Sağlık Bakanlığı 6409 Memur İşçi Alımı Kura Sonuçları Açıklanıyor! İşte Tam Liste

Geçtiğimiz günler itibariyle duyurulan ve Sağlık Bakanlığı bünyesine 6409 memur, personel ve işçi alımı yapılacağını aktaran ilanla alakalı kura çekim aşamaları yürütülüyor. 15 Ocak 2019 tarihi itibariyle kuralar çekilmeye başlayacak ve kura sonuçları aynı gün saat 20.00 itibariyle açıklanmış olacak. Konuyla alakalı da bakanlık tarafından açıklama gerçekleştirilerek, detaylara yönelik bilgilendirmeler yapıldı. Bakanlık duyurusunda " Bakanlığımız taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında ihtiyaç duyulan sürekli işçi istihdamı için İşkur üzerinden başvurular alınmıştır. Bakanlığımızca kura usulü ile yerleştirme işleminin yapılması için Kura usulune tabi taleplerden; Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Elektrikçi (Genel), Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Klinik Destek Elemanı (Hastane), Şoför (Yolcu Taşıma), Veri Giriş Kontrol İşletmeni ve Yardımcı Klinik Elemanı (Diş) mesleklerine ilişkin 5037 sürekli işçi alımı için İŞKUR'un gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle münhal kadronun dört katı asil dört katı yedek noter huzurunda kura ile belirlenecektir. Kura, 15 Ocak 2019 Salı günü gerçekleştirilecektir. Katılımcılar, Kura sonuçlarını aynı gün saat 20.00’ den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr  internet adresinden öğrenebileceklerdir. " ifadelerine yer verildi.

Kura sonuçları tam liste

Yoğunluk nedeniyle kura çekimine katılımcının alınmadığı Sağlık Bakanlığı 6409 işçi, memur ve personel alım süreci için tüm gelişmeler isinolsa.com adresinde olacak. Saat 20.00 itibariyle, kurada ismi çıkan tüm katılımcıların listesine sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kura sonuçları açıklandığında bildirim almak ve tüm listeyi görüntülemek için mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Uygulamalarımız için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 20:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
boşver
boşver - 2 yıl Önce

"Yoğunluk nedeniyle kura çekimine katılımcının alınmadığı" hımmm hayırlısı olur İNŞAALLAH NE DİYELİM ARTIK...