Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor. Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki çalışan ihtiyacını karşılamak üzere işçi alıyor. Sizde Orman Genel Müdürlüğü ailesine katılmak için haberimizin devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016

Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor. Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki çalışan ihtiyacını karşılamak üzere işçi alıyor. Sizde Orman Genel Müdürlüğü ailesine katılmak için haberimizin devamında verilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Orman Genel Müdürlüğü 29 Ocak 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi ihtiyacını karşılamak üzere 1 adet Dozer Operatörü alacak. Alımı yapılacak İşçinin başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleşecektir. 

Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyle ilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR’a yapacaklardır. Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katı aday; 2014 KPSS P94 puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından belirlenecektir.

KPSS puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adayların listesi ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden ilan edilecektir.

GENEL ŞARTLAR

a) Adaylar,

1 -Öğrenim belgesi,

2 -T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv kaydı ( Adli sicil kaydı bulunması halinde Mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir),

3 -Nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi,

4 -2014 KPSS P94 sonuç belgesi,

5 -Müracaat edilen iş için istenilen operatör belgeleri veya sertifikaları,

6-Askerlik durum belgesi, (erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge), Örneklerini adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen Bölge Müdürlüğüne istenilen tarihe kadar teslim edeceklerdir.

b) Yukarıda istenilen belgeler ilgili Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ilan sayfasında belirtilen tarihe kadar getirmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır. Sözlü sınav yeri, saati ve tarihleri ilgili Bölge Müdürlüğünün internet adresinden duyurulacak ve ayrıca adayların adreslerine tebligatla bildirilecek veya evrak tesliminde tebliğ edilecektir. Sözlü ve uygulamalı sınav ilgili Bölge Müdürlüğünde yapılacak olup, sözlü ve uygulamalı sınavda başarılı olan adayların asil ve yedek listesi Bölge Müdürlüğünün internet sitesinde yayınlanacaktır.

c) Operatör olarak işe başlayan işçilerin deneme süresi 60 gün olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir.

d) Sözlü sınavda başarılı olup, operatör olarak işe başlatılacak adaylar atandığı işyerinde en az 5 yıl çalışacak ve bu süre içinde tayin isteyemeyecektir.

e) Sözlü sınavda başarılı olanın ataması Bölge Müdürlüklerimizce belirlenecek olan İşletme ve Fidanlık Müdürlüklerine yapılacaktır.

İlan olunur.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH ARDIÇ
SALİH ARDIÇ - 4 yıl Önce

Saygı deger cumhur başkanım Başbakanım sayın orman genel müdürüm ben antaya Kaş kalkan palamut köyündenim 3 cocuk babasiyim

fatma ÇELİK
fatma ÇELİK - 4 yıl Önce

İş

Arzu
Arzu - 4 yıl Önce

Bende işsizim işkura başvuruyorum bana çıkmıyor ünyeye işkur açığıldan beri ya yedekde kalıyorum yada hiç cıkmıyor borçum var

halil adar antalya kaş ikizce mah oturuyorum
halil adar antalya kaş ikizce mah oturuyorum - 4 yıl Önce

Hayirli akşamlar orman müdürüm ben antalya kaş ikizce de oturmakdayim işsiz im 2008 yilinda sürücü belge aldim E.sinifi mümkün ise iş istiyorum 4.çocuğum var bunlarin okul ihtiyaclarini karsilayamiyorum çünkü issizim sizlerden ricam olacak bana yardimci olun ayrica beden işçiliğine de olur çünkü iş olsun saygilarimi sunarim

SALİH ARDIÇ
SALİH ARDIÇ - 4 yıl Önce

Saygı değer cumhur başkanım basbakanim sayın ormangenel mudurum ben aAntalya Kaş kalkan palamutkoyundenim ben 2 3 senedir iişsizlim Allah rızası için yardımcı olun bana ormana veya asada alırsanız sevinirim e sınıfı ehliyetim var operator ehliyetim var cocuklarima bakimiyom zorlanyom ihtiyaclarini gideremiyom bana yardımcı olursaniz sevinirim sayın bakanlarim rica ediyorum sizden tel 05366888257 hiç bir salık guvencem yk saygilarimlan

Yakup demircan
Yakup demircan - 4 yıl Önce

Valllla arkadaşlar herkesin derdi başka benimde ehliyetim var ama çocuklarıma bakamiyommm allllaah hepimizin yardımcısı olsun insaAllah hayır sevenin biri bizi ise cagirirr

abdurrahman çeliköz
abdurrahman çeliköz - 4 yıl Önce

Sayin cumhur başkanım ve orman bakanim benin rahatsızım beni orman ekibine katın ben orada burada çalışıyorum isparta aksu eldere koyundenim

Arzu ordu ünye
Arzu ordu ünye - 4 yıl Önce

İş istiyorum borcum var ijrağlığım aygaz aldım ödeyemefim