MKE Lise Mezunu 135 Kamu İşçi Personel Alımı

Makina ve Kimya Endüstrisi personel alacak. Makina ve Kimya Endüstrisi bünyesindeki çalışan işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı niteliklerde işçi personel alacak.

MKE Lise Mezunu 135 Kamu İşçi Personel Alımı
Makina ve Kimya Endüstrisi 03 Ağustos 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacını gidermek için farklı niteliklerde ve farklı çalışma alanlarında toplamda 135 kişilik bir kadro ile alım gerçekleştirecektir. 

Makina ve Kimya Endüstrisi Ağır Silah Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli olarak çalışacak 35 sürekli işçiyi Lise mezunu veya dengi okul mezunu şartı ile alacaktır. Alım yapılacak kadrolar; Makine Bakım Onarım Alanına 10 kişi, Hidrolik-Pnömatik Alanına 5 kişi, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçılık 7 kişi, Kaynakçılık 1 kişi, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü 5 kişi, Endüstriyel Bakım Onarım 5 kişi, Endüstriyel Kontrol 1 kişi, Betonarme Yapı Sistemleri 1 kişi olmak üzere 35 kişi alınacaktır. 

Makina ve Kimya Endüstrisi Ankara, Kırıkkale ve Çankırı'da bulunana fabrikalarına ise aynı şekilde lise mezunu ve dengi okul mezunu olmak şartı ile toplamda 95 kişilik kadroso ile işçi alacaktır.  Ankara'da ki, MKE Gazi Fişek Fabrikasına, MKS Kapsül Fabrikasına, MKE Makina ve Maske Fabrikasına ve MKE Barutsal Roket ve Patlama Fabrikasına, Kaynakçı, Makina, Sıhhi Tesisat, Torna Tesviye, Elektrik ve Kimya alanlarında 35 kişi alacak.  
Kırıkkalede bulunana, MKE Destek Tesisat İşletmelerine, MKE Silah fabrikasına, MKE Mühimmat Fabrikasına, MKE Pirinç Fabrikasına, MKE Barut Fabrikasına ve MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikasına, Kimya, Makina Elektrik, Torno Tesviye, CNC, İnşaat, Frezeci ve İş Makinaları Operatörlüğü pozisyonlarına toplamda 51 İşçi Personel alacak. 
Çankırı'da MKE Çankırı Silah Fabrikasına Torna Tesviye pozisyonunda 9 kişi alacak. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar 09 Ağustos2016 tarihinde resmi gazeteden yayınlanacak olup işleme alınacaktır. Başvular Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alınacaktır. İlanın detaylarını ve başvuru süresini Türkiye İş Kurumu İnternet sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Sınav tarihi ve yeri başvurular tamamalandıktan sonra //www.mkek.gov.tr/tr/Duyurular.aspx adresinden ilan edilecektir.
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2016, 11:21

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
MAHİR
MAHİR - 3 yıl Önce

2 YIL TECRÜBE NEDİR ? KPSS YE Mİ HAZIRLANALIM İŞ TECRÜBESİ Mİ EDİNELİM ASKERE Mİ GİDELİM EĞİTİME DEVAM MI EDELİM ALLAH AŞKINA YOLUNA TAŞ KOYMAYIN BU İNSANLARIN DALGA GEÇMEYİN.

musti
musti - 3 yıl Önce

yıllardır mke fabrıkasında calısmak ıcın ugrastık sonuc olmadı. bundan oncekı alımda ne oldu petrol kımya mezunlarını almadınız hadı onu gecelım pekı bu alımda neden 2 yıl deneyım aranıyor anlamıs degılım sankı ulkede 500 tane mke fabrıkası var bırınden cıkıpda tekrar mı mke ye basvurcaz lutfen 2 yıl deneyım kaldırılsın......

bilal
bilal - 3 yıl Önce

bunasıl iştir anlamıorrum yeni mezunlar napacak mke girmek için 2 sene çalıştıktansonramı başvuruyapabilecek adam askeremi gitsin teknikerlikmi okusun 2 sene mke yanın şartını doldurmayamı uğraşsın böyle saçmalığın içene edeyim sankibana 1bin kişi alıyolarya aldıkları 10tane adam

mustafa
mustafa - 3 yıl Önce

2 yıl tecrübe nerden çıktı bu nasıl iştir.

Emre
Emre - 3 yıl Önce

Bu nasil bi alim 2 yillik bolumunde calismis deneyim aliyoo bu seneye kadar niye boyle bsey mi vardi da her gun yeni bi moda cikartiyola? Kpss den 95 al ama bolumunle ilgili 2 yillik biyerde calismadiysan basvuramiyosun

Tarik
Tarik - 3 yıl Önce

Kpss sarti varmi bilen

Muslum
Muslum - 3 yıl Önce

Peki nerde kayıt olunur

mert
mert - 3 yıl Önce

Arkadaslar kpss sarti varmi bilen varmi acaba

oğuz
oğuz @mert - 3 yıl Önce

kpss şartı var 2014 kpss 60 istiyor ve girecegin alanla ilgili 2 yıl tercübe istiyor ben iş kur ofislerinde konuştum