Milli Eğitim Bakanlığı Engelli, Hükümlü/Tmy ve Ön Şartlı Kadroların Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kurumlarda çalışacak engelli, hükümlü/TMY kura sonuçları ile lise ve üstü şartı aranan kadroların sonuçları açıklandı. Açıklama ile isimleri çıkan adaylar mülakata girecek ve kesin sonuçlar açıklanacak.

Milli Eğitim Bakanlığı Engelli, Hükümlü/Tmy ve Ön Şartlı Kadroların Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, merkez teşkilatı ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda görevlendirilecek engelli, hükümlü/TMY statüsündeki işçiler ile lise ve üstü eğitim şartı ile başvuruda bulunan adayların sonuçlarını açıkladı.

Engelli, hükümlü/TMY statüsünde çalıştırılacak ilkokul/ilköğretim mezunu adaylar için 3 Ekim’de gerçekleştirilen kura sonrası adaylar ile lise ve üstü İŞKUR aracılığıyla müracaat eden çalışan adayları 8 Ekim Pazartesi gününden itibaren başvurularını 10 Ekim 2018 saat 18:00’e kadar Millî Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne (Atatürk Bulvarı No: 98 C Blok 4. Kat) yapması gerekmektedir. Adaylar başvuru sırasında kendilerinden istenilen belgeleri de eksiksiz teslim etmek zorundadır.

İSTENİLEN BELGELER NELERDİR?

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • İkametgâh Kâğıdı
  • Adli Sicil Kâğıdı
  • 2 adet Fotoğraf
  • SGK Hizmet Dökümü Belgesi (Daha Önce Çalışmış Olanlar İçin)
  • Diploma Örneği
  • KPSS ve EKPS (Lise ve üstü öğrenim şartı arananlar için)
  • Varsa Ustalık ve Yeterlilik Belgesi

MEB Engelli, Hükümlü/Tmy işçi alımlarına ilişkin kura çekimi sonuçları ve başvuracak aday listelerine ulaşmak için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:54

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE