Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Personel Alacak

Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü Personel Alacak
Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü her sene Türkiye İş Bulma Kurumu ile personel alımı yapmaktadır. Bildiriler Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayınlanmakta olup yeni bir bildiri daha yayınlandı. Söz konusu yayınlanan bildiri ile Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Başvurular her zamanki gibi Türkiye İş Bulma Kurumu aracılığı ile yapılmakta olup adaylar Isparta'da görev alacak.

Hangi Pozisyonda İstihdam Sağlanacak

Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirecek peki alınacak olan personel hangi pozisyonda çalışacak.

Yayınlanan bildiriye göre alınacak olan eleman Yumuşak ve Sert Çekirdekli Meyve ve Fidan Üretimi pozisyonunda görev alacak. Başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmekte olup her hangi bir mezuniyet şartı aranmamaktadır. Bu işi daha önceden yapmış ve pratikten öğrenim kazanmış olan adaylar çalışmak için Türkiye İş Bulma Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile ya da İŞKUR başvuru merkezleri ile kadroya başvuru yapabilir
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 07:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜREL İMRE
GÜREL İMRE - 3 yıl Önce

KAYNAKÇILIK-BOYACILIK-SRC BELGELİ AĞIR VASITA ŞOFÖRÜYÜM.TOKAT'da YAŞIYORUM.05468308374

ali
ali - 3 yıl Önce

Elektironik elektrik Ustasiyim Güvenlik kamera ustası yım 0532 492 62 23

ali
ali - 3 yıl Önce

Elektironik elektrik Ustasiyim Güvenlik kamera ustası yım 0532 492 62 23 b ehliyet var