MEB, TYP Kapsamında Binlerce Personel Alımı Yapıyor

Milli Eğitim Bakanlığı, Toplum Yaranına Program (TYP) çerçevesinde binlerce personel alımı yapıyor. Alımlar hangi şehirlerde ve hangi kadrolar? Detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz…

MEB, TYP Kapsamında Binlerce Personel Alımı Yapıyor

Toplu Yaranına Program çerçevesinde farklı kurum ve kuruluşlara her yıl binlerce personel alınıyor. Milli Eğitim Bakanlığı da TYP kapsamında binlerce personel alımı için düğmeye bastı, 13 ilde birçok kadroda alımlar için başvurular başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı ve İŞKUR üzerinden yapılabilen alımlarla 13 ilde binlerce personel alınacak. Çalışan adayları belirli süre boyunca bu işlerde istihdam edilecek.

HANGİ KADROLARDA TYP ALIMI YAPILIYOR?

MEB ve İŞKUR üzerinden yapılan başvurularda “güvenlik”, “bakım onarım ve temizlik” ve “çevre düzenlemesi” kadrolarına başvurular yapılabiliyor. Adaylar dilerse İŞKUR web sitesi ve müdürlükleri üzerinden dilerse Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden başvurularını yapabilir.

Alımlar şu an için İstanbul, İzmir, Balıkesir, Bursa, Tokat, Kütahya, Adıyaman, Kilis, Tekirdağ, Mardin, Aksaray, Zonguldak ve Kocaeli illerinde mevcut.

Sık sık güncellenen programa kayıt olmak için BURADAN ilanları ve gerekli şartları sorgulayabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat yavuz  gamze yavuz
Murat yavuz gamze yavuz - 1 yıl Önce

Kamu milli egitim memur kadrolu is icin muhasebe bitirdiler yardimci olursaniz sevinirim