Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 130 İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu geçtiğimiz günlerdeki başvurularına göre 130 işçi personel alım ilanının başvuru süresi 27 Ekim 2016 tarihinde sona erecek! Başvuru bilgileri ve aranan şartlar şöyledir.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 130 İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 18 Ekim 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin personel ihtiyacı için 130 işçi personel alıyor. Yapılan duyuruda alımlar Ankara Çankırı ve Kırıkkale illerinde gerçekleşecek. Ayrıca başvuruda bulunacak adaylar en az lise mezunu ve 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünde göre en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvurular 27 Ekim 2016 tarihi Perşembe günü sona erecek. Duyuruya göre alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir;

KADROLAR:
  • Ankardaki işyerlerine toplamda 12 farklı pozisonda 34 işi alacak,
  • Kırıkkale deki iş yerlerine 23 pozisyonda 86 işçi alınacak,
  • Çankırıdaki iş yerlerine ise Torna Tesviye pozisyonunda 9 işçi alacaktır.
Yukarıdaki verilmiş illlerde buluana iş yerleri farklı olmakta olup her iş yerine aranan pozisyon farklıdır. Bu alım tablosunun tamammını görmek için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. İlanın tam metni için haberimizi incelemeye devam edin..

ARANAN ŞARTLAR:
  •  En az lise mezunu veya dengi okul mezunu olan adaylar,
  • ÖSYM tarafından 2014 yılında düzenlenene Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 27 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. İlanın tam metni İçin Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE