Makina Kimya Enstitüsü Kurumu Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı İlanı

Makine Kimya Enstitüsünden yayımlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 130 sürekli işçi alımı yapılacağı yayımlandı.

Makina Kimya Enstitüsü Kurumu Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı İlanı
Makina Kimya Enstitüsü Kurumu Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı’na verdiği ilanla sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yapılacak olan alımlara dair ilan İŞKUR tarafından yayınlandı. Aynı zamanda ilan Resmi Gazete’de yayınlanan Kamu Kurum ve Kuruluşları perspnel alımı esaslarına uygun olarak hazırlandı. Alımlar Çankırı, Kırklareli ve Ankara’da yapılacak. Ancak Türkiye genelinden de başvurular kabul ediliyor. Verilen ilana göre alınacak işçi sayısı 130 olarak belirlendi. İlan şartlarını taşıyan adaylar, daha sonra sözlü ve yazılı sınava tabi tutulacaklar. Peki, ilana başvurular ne zaman yapılacak? Makina Kimya Enstitüsü Kurumu Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı İlanı başvuru şartları nelerdir?

İlana Başvuru Şartları

Başvuru Yapacak adaylarda aranan şartlar şu şekildedir;
En az 2 yıl deneyimli olmak,
2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak,
2014 Kamu Personeli Seçme Sınavında En Az 60 Puan almış olmak.

İlana Başvuru Süresi

Makina Kimya Enstitüsü Kurumu Genel Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı İlanına başvurmak isteyen adaylar, ilan tarihinden itibaren 10 gün içerisinde başvuru yapabilecekler. Adaylar isterlerse İŞKUR şube müdürlüklerine giderek, isterlerse de internet üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilecekler. Adaylar başvuru sırasında aranan özellikleri taşımaları durumunda kurum tarafından yapılacak olan sınavlara girmeye hak kazanacak. Başvuruların tamamlanmasının ardından sınav tarihi ve yerleri //www.mkek.gov.tr/tr/Duyurular.aspx adresinden adaylara duyurulacaktır.
 
 
 
 

YORUM EKLE