KPSS Şartsız İşçi Alımı İçin Yeni İlan Yayınlandı

Devlet Personel Başkanlığı sitesi üzerinden yayımlanan KPSS şartı aranmadan alınacak işçi alımı yapılacağı açıklandı. Peki başvuru şartları nelerdir, detayları sizler için hazırladık…

KPSS Şartsız İşçi Alımı İçin Yeni İlan Yayınlandı

Mucur Belediyesi tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Belediye bünyesin içerisinde çalışacak personel arandığını belirtti. Geçici olarak çalışacak olduğu belirten Belediye toplam çalışma süresinin 5 ay 29 olduğunu açıkladı. Başvuruların bugün başladığını ve 6 Eylül 2018 tarihine kadar devam edeceği açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Gerçeğe aykırı belge verenlerin başvuruları geçersiz sayılacaktır, Başvuru yapan adayların eğitim durumu, tecrübeleri, öncelik durumları ve yabancı dil şartı vb koşulları taşıyıp taşımadıkları yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır, Bu durumlarını belgelemeyenler ve ya yanlış bir şekilde yer verenler nihai listeye alınmayacaktır.Kuraya başvuranların tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresler ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgiler ile birlikte ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşlarına bildirilmektedir.

Başvuru şartlarını karşılayan adayların başvuruları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacağı açıklandı. Detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE