KPSS Şartsız Büro Memuru, Zabıta Memuru ve Arşiv Memuru Alımları! İlanlar Yayımlandı

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına KPSS şartsız büro memuru, zabıta memuru ve arşiv memuru alımları gerçekleştirilmektedir. İlanlar hakkında tüm detaylar haberimizde yer almaktadır...

KPSS Şartsız Büro Memuru, Zabıta Memuru ve Arşiv Memuru Alımları! İlanlar Yayımlandı

2019 yılı memur alımlarına devam ediliyor. Yayımlanan ilanlar arasında kpss şartsız olarak gerçekleştirilen memur personel alımları da bulunuyor. Bu ilanlarda zabıta memuru alımı, arşiv memuru alımı, büro memuru alımı gibi kadrolara yer veriliyor ve ilanlara başvurular alınmaya başladı. Yürütülmekte olan ilanlara yönelik bilgilendirmelere bu haberimizde yer vermeye çalışacak, adayların bilmesi gereken detayları, başvuru bağlantılarını ve adaylarda aranacak ortak şartları aktarıyor olacağız.

Yürütülen memur alımlarında başvuru yapacak adayların; kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, iletişim becerisi gelişmiş olması, takım çalışmasına yatkın olması, kendisini ifade yeteneği yüksek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, muhakeme ve temsil yeteneği yüksek olması, mesleki bilgi sahibi olması ve mesleğinin sorumluluklarının bilincinde veya farkında olması, zabıta memuru kadrosu için boy-kilo-yaş şartlarını barındırması, arşiv ve büro memuru kadroları için bilgisayar kullanımını biliyor olması, ms-office programlarını arşiv ve büro memuru kadrolarında çalışmak isteyenler için kullanabiliyor olunması gibi temel şartlar üzerinden alımlar gerçekleştirilmektedir.

İlanlara ulaşmak ve başvuruları gerçekleştirmek

Yayımlanan ilanlara ulaşmak için aşağıda yer alacak bağlantıyı ziyaret edebilir, kamudaki diğer kadrolara göz atmak için de ikinci bağlantıyı görüntüleyebilirsiniz. Tüm ilanların başvuru bilgileri, kılavuzlar ve önemli detayları, belirtilen bağlantılar üzerinden sizlere ulaştırılmış durumdadır. En güncel memur ve personel alım haberleri, memur alımı başvuru sonuçları, kamu, KPSS ve ekonomi haberlerini takip edebilmek ve anında bildirim alabilmek için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

İlanlara ulaşmak için tıklayınız.

Diğer kamu ilanları için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ceren
ceren - 3 yıl Önce

nerden başvurulduğunu bulamadım

Ayşe
Ayşe - 3 yıl Önce

Sayın cumhurbaşkanim sizden rica ediyoruz artık bu yaş kriterini kaldırın yıllarca atanmayı bekledik ve hala bekliyoruz ne olur birileri sesimize ses versin

Hülya
Hülya - 3 yıl Önce

Sayın Cumhurbaşkanım, diğer gazi çocukları gibi biz muharip gazi çocuklarına da atama imkanı verilmesini rica ediyoruz. Gazi özlük hakları eşitlensin, adalet sağlansın istiyoruz.

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Başvuruyu nereden yapıyoruz bilen var mı

ali
ali - 3 yıl Önce

bunların ilanları yalan inanmayın .fazla tıklanma almak için yayınlıyorlar.

SIRADAKİ HABER