Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi ihtiyacı için 1 pozisyon için işçi alacak. Alımlar Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak. Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü İşçi Alımı
Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 17 Kasım 2016 tarihli Devlet personel Başkanlığı aracılığı ile yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunana işçi personel ihtiyacını gidermek amaçlı Kamarot pozisyonunda toplamda 6 kişi alacak. Alımlar Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak olup başvurular internet üzerinden yapılacaktır. Ayrıca ilan İŞKUR un internet sitesinde de yer almaktadır. Adayların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan bütün şartlara uygun olmaları gerekmekte olup, eğer bir şarta bile uygun aday değil ise başvurusu geçersiz sayılacaktır. Adaylarda aranan şartlar şu şekildedir;

ARANAN ŞARTLAR:​
  • Lise ve Dengi okul mezunu olan adaylar,
  • Daha önce aşçı olarak çalışmış olan ve bunu belgeleyen adaylar,
  • Güncel kamarot yeterliliğe sahip olan adaylar,
  • Yapılacak olan güvenlik soruşturmasında ve arşiv araştırmasında temiz olacak olan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç, 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular için Türkiye İş Kurumu İnternet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanılarak yapılacaktır) sonucunda işe yerleştirilmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır. Aksi halde adayların 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE