İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polisevi İşçi Alımı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polisevi İşçi Alımı gerçekleştiriyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere polisevi 40 adet İşçi Alacak İşte Ayrıntılar....

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polisevi İşçi Alımı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polisevi İşçi Alımı
İstanbul Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu duyuruya göre Polisevine 40 adet İşçi alınacaktır. İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesine istihdam etmek üzere 1 adet Maliyet Kontrolörü, 7 adet Servis Komisi, 1 adet Muhasebe Görevlisi, 7 adet Garson, 2 adet Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı),  4 adet Garson (Servis Elemanı), 5 adet Servis Komisi, 5 adet Servis Komisi, 8 adet Garson (Servis Elemanı) olmak üzere toplamda 40 adet açık pozisyon ile işçi alıyor. 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Polisevi iş başvurusunda bulunacak adaylar başvurularını istenilen belgelere göre ve aranılan şartlara göre en geç 24 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuruda Bulunabilmek için KPSS şartı aranan kadrolara başvuruda bulunmak için en az 60 Puan almış olmanız gerekmketedir. 
Başvuruda bulunacak adaylar arasında tercih edilen İkametkah İlçeleri: Adalar, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Çatalca, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Sarıyer, Silivri, Şile, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Bayrampaşa, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, maltepe, Suştanbeyli, Tuzla, Esenler, Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Başakşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Arnavutköy, Sultangazi, İstanbul Merkez.
Alt kısımda verilen bağlantıdan ilanın tam metnine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilr siniz. Başvuru koşullarına, genel koşullarai genel niteliklere, genel bilgilere ve başvuru bilgilerine ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.
İlanın Tam Metni İçin Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 21:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
songül çelebi
songül çelebi - 5 yıl Önce

esenyurtta oturuyorum işe çok ihtiyaım var değerlendirirseniz çok memnun olurum temizkil garson resepsiyon elemanı hangi alan olursa farketmez teşekkürler