Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından kamuoyuna ilan edilen duyuru ile 110 geçici işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 110 İşçi Alım İlanı Yayımlandı
Yaz aylarının gelmesi ve üniversite eğitim dönemlerinin de sona gelmesi ile İŞKUR aracılığı ile üniversitelerde istihdam etmek üzere mevsimlik işçi alım ilanları rektörlük tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı ile İŞKUR tarafından duyurulmaktadır.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü tarafından hazırlanan geçici işçi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyuruldu. Buna göre Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere geçici 110 işçi alımı yapılacak. Peki kimler başvuru yapabilir ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Üniversite: Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi
Alınacak Personel Sayısı: 110
Kamu Kurumu / Geçici Personel
Şart: 18 Yaşı doldurmuş olmak

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi aşağıda ki pozisyonlar için personel alımı yapacak.

Üç Aylık Geçici İşçi (104 Personel)
Üç Aylık Geçici İşçi Engelli (4 Personel)
Üç Aylık Geçici İşçi Eski Hükümlü ve Terör Mağduru (2 Personel)

BAŞVURULAR

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 110 geçici işçi alımı ilanı yayımlandı. Peki nasıl başvuru yapılır. Buna göre adaylar 9 Mayıs 2017 - 20 Mayıs 2017 tarihleri arasında İŞKUR aracılığı ile müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 15:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE