İŞKUR'da Yayımlandı! Farklı Kamu Kurumları Farklı Kadrolarda İşçi Alımı Yapmaktadır

İŞKUR üzerinden yapılan işçi ilanıyla beraber birbirinden farklı 25 kadro içerisinde memur ve işçi alımı yapılmaktadır. Haberimizin devamından ilgili ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

İŞKUR'da Yayımlandı! Farklı Kamu Kurumları Farklı Kadrolarda İşçi Alımı Yapmaktadır

İŞKUR tarafından yayınlanan ilana göre birbirinden farklı 25 kurum personel alımı için başvuru oluşturmaktadır. 25 farklı kadro için personel alımı yapılacak kuruluşlarda belirlenen alım koşulları şu şekildedir;

Birbirinden farklı kategoride ilanlar yayınlandığı için talep edilen başvuru şartları her dâhim farklılık gösterebilmektedir. Adayların başvuru yapacağı ilana çok iyi incelemeleri ve iş ilanı yapacağı kuruluşun son başvuru tarihini gözden geçirmelidir. Bu yüzden adaylar İŞKUR üzerinden verilen ilanları dikkatlice inlemelidir.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK OLAN KADROLAR

Birbirinden farklı kamu kuruşların personel alımıyla ilgili sağlamış oldukları boş kontejanlar şu şekildedir; Yük taşıma işçisi, makam şoförü, büro işçisi, beden işçisi, temizlik görevlisi, bulaşıkçı, resepsiyon görevlisi, aşçı yardımcısı, diyetisyen, servis elemanı, elektrikçi, marangoz inşaat, tren makinisti, demiryolu hattı, mekanik vasıta tesis cihazı, meslek elemanı, temizlik görevlisi, muhasebeci ve çiftçi dalında bir çok personel alımı yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 21:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Olcay gündüz
Olcay gündüz - 1 yıl Önce

Aşçı alımı nerelere yapılacak