İŞKUR TYP ile KPSS’siz 1500 Personel Alıyor. Son Başvuru Yarın!

İŞKUR işçi ve personel istihdamında işveren ile işçiyi buluşturmaya devam ediyor. İŞKUR’un Toplum Yararına Programı kapsamında Bin 500 işçi alınacağını duyurdu. Son başvurular ne zaman? Başvuru detayları haberimizde!

İŞKUR TYP ile KPSS’siz 1500 Personel Alıyor. Son Başvuru Yarın!

Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Programları Kapsamında yayımladığı ilanlardan 1500 işçi alımı için son başvuru süresi yarın sona eriyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı olmadan bay ve bayan personel alımlarına başvuru ne zaman açıklanacağı adayların başvuru tamamlanmasıyla merakla takip edeceği detaylardan bir tanesi olacak. Başvurular online olarak İŞKUR sitesi üzerinden alınmaya devam ediyor. Adaylar başvuru süresi bitmeden başvuru işlemlerini tamamlanması gerekiyor.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

29 Ocak 2018 tarihinde başlayan başvurular sonucu kazanan adaylar Ankara ili Yenimahalle ilindeki çevre temizli görevinde bunacak. İlgili TYP ilanına başvurular 15 Ocak 2018 tarihi itibari ile sonlanacak. Başvuruların tamamlanmasının ardından ikinci aşamada ise 25 Ocak tarihinde saat 10 ile 16:00 saatlerinde seçim yapılacak. Liste yöntemi ile yapılacak olan seçim Ankara İli Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

Başvuru şartlarına değinmek gerekirse; başvuracak adayların yaş sınırı olarak en fazla 45 yaşında olmaları, öğrenim düzeylerinin ilköğretim, lise önlisans ve lisans bölümlerinden bir tanesini bitirmeleri gerekiyor. Ayrıca bayan adaylarda işe alınacak. Ankara Büyükşehir Belediye başkanlığı yapılan işçi alımında yüklenici firma olduğu belirtildi.

BAŞVURU İÇİN

Başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR online başvuru sitesi üzerinden 253021 Nolu başvuruyu bulmaları ve başvuru için gereken adımları tamamlamaları gerekiyor. Son başvuru ise 15 Ocak 2018 tarihinde bitiyor.  Ayrıca başvuru için üye olarak giriş yapmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yok ise; önce üye olma adımlarını takip ederek İŞKUR Portal Sistemine kayıt olmalısınız.

İlan için https://goo.gl/3SHn1Z linkini adres çubuğuna yapıştırıp, çıkan işkur web sitesinde TYP numarası alanına 253021 yazarak arama yapmanız gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 23:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Filiz cinar
Filiz cinar - 3 yıl Önce

Guzel haber yalniz ben ilk okul mezunuyum isim olursa bende memnun olurum 1991 yilindan beridr calisiyorum sigortam yatmadgi icinde en az 7 yil daha calismm gerekiyormus banada is konusunda yrdimci olursanz beni sevindrms olursnz

Hiç ne alalar eder sizi
Hiç ne alalar eder sizi - 3 yıl Önce

Hepsi yalan adam gibi başvuru yapılsın bu ne ya

Abdullah bozkurt
Abdullah bozkurt - 3 yıl Önce

İş arıyorum 05389147382

Abdullah bozkurt
Abdullah bozkurt - 3 yıl Önce

Merhaba elazigdan katılıyorum daimi iş istiyorum mesleğim zemin etut işleri belgem var e sınıfı ehliyetim var 05389147382

Filiz cinar
Filiz cinar - 3 yıl Önce

Is ariyorum 05388759490

Cengiz lacver
Cengiz lacver @Filiz cinar - 3 yıl Önce

Ne iş yaparsınız yardımci olabilirim

Derya
Derya - 3 yıl Önce

Temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum 8 yıllık tecrūbeliyim

Cengiz lacver
Cengiz lacver @Derya - 3 yıl Önce

Yardımcı olabilirim ulaşın bana

Alattin
Alattin - 3 yıl Önce

Bende is ariyom ben trkiyelıdglmiym

Azize
Azize - 3 yıl Önce

Yapılmıyor link başka yere giriyor başvuru nasıl yapılıyor

Cantekin
Cantekin @Azize - 3 yıl Önce

Mezun ne siz tlf falan yok Yaş yok