İŞKUR TYP ile Kamu Kurumlarına 1.015 Personel Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile İstanbul, Şanlıurfa, Ağrı illerinde görevlendirmek üzere 1.015 kişilik TYP personel alımı yapacak. Başvurular başladı. İşte detaylar

İŞKUR TYP ile Kamu Kurumlarına 1.015 Personel Alımı Yapacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile İstanbul, Şanlıurfa, Ağrı illerinde görevlendirmek üzere 1.015 kişilik TYP personel alımı yapacak. Başvurular başladı.

Toplum yararına programı kapsamında Türkiye genelinde personel alımları yapılacak. İstanbul Fatih ilçesinde, Ağrı il merkezi ve ilçelerinde ve Şanlıurfa'da çevre temizliği ve ağaçlandırma uygulama alanında görevlendirmek üzere alımlar yapılacak.

İŞKUR kamu kurumlarının personel ihtiyacını gidermek üzere;A ile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, kaymakamlıklar, Belediyelere geçici süreli alım yapılmak üzere yayımladığı TYP alımlarında başvuru detayları belli oldu.

BAŞVURULAR;

Adaylar başvuruları İŞKUR aracılığı ile yapabilecek. TYP alımlarında adaylar geçici süreli olarak görev verilecek. Buna göre liste yöntemi ile işe alımların yapılacağı toplum yararına programı kapsamındaki alımlarda son başvurular 4 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Kazanan adaylar 13 Ağustos tarihinde göreve başlayacak. 139 gün görevlendirilecek. 31 Aralık 2018 tarihine kadar çalıştırılacak.

Başvuru için: https://goo.gl/nDBCs8

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2018, 10:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülhan bereket
Gülhan bereket - 2 yıl Önce

Çok acil işe ihtiyacim var yardimci olursaniz çok sevinirim

Okkes
Okkes - 2 yıl Önce

Üniversite ön lisas mezunuyum

cengiz andik
cengiz andik - 2 yıl Önce

mabilya marangoz boya badana demir boya isnden anliyorum