İŞKUR Aracılığıyla TYP Kapsamında 18 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı! 70 Bin Alımın İlk Adımları

İŞKUR aracılığıyla TYP kapsamında binlerce işçi alım ilanı yayımlanmış durumda. Yayımlanan işçi alımına yönelik başvuru detayları ve diğer noktalara haberimizde değindik...

İŞKUR Aracılığıyla TYP Kapsamında 18 Bin Personel Alım İlanı Yayımlandı! 70 Bin Alımın İlk Adımları

Geçtiğimiz günlerde işçi alımı yapılacağı ve bu alımlarda 70 bin kişiyi ilgilendirdiğine yer verilmişti. Toplum Yararına Program kapsamında 70 bin işçi alımı için ilk adımlar atılmaya başlandı. İşçi alımı için binlerce kişinin merakla beklediği ilanlar yayımlandı ve işçi alımının başvuru bağlantıları da kamuoyuna ulaştırılmış durumdadır.

TYP KAPSAMINDA TOPLAM 70 BİN PERSONEL İŞÇİ ALIMI

Müjdelenen 70 bin işçi alımı için ilk ilanlar yayımlanmaya başladı. Şuanda İŞKUR üzerinde TYP kapsamında yayımlanmış binlerce kişilik alım ilanı bulunuyor. Toplum Yararına Program olarak aktarılan ve 6 aylık süre boyunca işçilerin çalıştırılacağı bu ilanlarda, okullara, devlet kurumlarına ve diğer çeşitli kurum ya da kuruluşlara yönelik alımlar yayımlanıyor. Bu alımlarda en az ilkokul ve lise mezunu olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınabiliyor. Yürütülen alımlar için adayların başvuru talepleri İŞKUR TYP alanından alınmaktadır.

TYP İlanlarına Ulaşmak ve Başvuru Yapmak İçin

İlgili ilanlara ulaşmak ve başvurularını gerçekleştirmek isteyen adaylar, typ alımları için İŞKUR resmi web adresi üzerinden Açık İş İlanları alanından TYP menüsünü tıklayınız. Açılan ekrandan TYP ilanlarına ulaşabilirsiniz. Burada sorgulama yaparak tüm ilanları listeleyebilir, TYP numaralarına ulaşabilirsiniz. Başvuruların öncesinde İŞKUR profillerinizin bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz.

MOBİL UYGULAMALARI İNDİR İLANLAR CEBİNE GELSİN

iOS ve Android mobil uygulamalarımızı indirerek tüm ilanlardan cep telefonunuza bildirim alabilirsiniz. Uygulamalarımız ücretsiz olarak kullanılabilir durumdadır.

Uygulamalar için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 21:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
BEHICE
BEHICE - 3 yıl Önce

Teyp.yeni.allmlae varmı.acaba

Ali    yaralı
Ali yaralı - 3 yıl Önce

Kocası çalışan veya emekli olanlar işe giriyor. Öncelik işsiz aile lere olmalı.

Kenan5858
Kenan5858 - 3 yıl Önce

Kocası çalısan bayanları aliyorlar adaletsiz 35 yas ustu erkekler aliniyor

SIRADAKİ HABER