İŞKUR Aracılığı İle En Az İlköğretim Mezunu 3 Bin 63 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılıyor!

Birbirinden farklı kurumlar İŞKUR aracılılığıyla temizlik görevlisi alımı için başvuru ilanları yayınladılar. Yayımlanan ilanların detaylarını sizler için derleyerek haberimize aktarıyoruz.

İŞKUR Aracılığı İle En Az İlköğretim Mezunu 3 Bin 63 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılıyor!

İŞKUR aracılılığıyla yayımlanan temizlik görevlisi alım ilanları farklı kurumların belirledikleri kontenjan dahilinde yapılmaktadır. Yayımlanan ilanlar da başvuru yapmak isteyen adaylara belirtilen en belirgin şart ilköğretim diploması şartı. Başvuru şartlarına uyan her adayın başvuru yapacağı pek çok pozisyonun detaylarını sizler için aktaraıyoruz.

POZİSYON DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan temizlik görevlisi alımları için belirlenen kontenjanlar ve açık pozisyonlar şu şekildedir; " Temizlik Görevlisi (3635), Hastane Temizlik Görevlisi (9), Temizlik İşçisi (1), Tuvalet Temizlik Görevlisi (1), Cadde ve Sokaklarda Çalışacak Temizlik İşçisi (17) " omak üzere toplamda 3 bin 63 temizlik görevlisi alımı yapılacağı belirtilmiştir. Farklı kurumların bünyesinde çalışmak için başvuru yapacak olan adayların kurumların belirtmiş olduğu özel şartara dikkat etmesi gerekiyor.

BAŞVURU ŞARTLARI

Farklı kurumların bünyesinde çalışacak olan adayların kurumlar tarafından belirlenen şartlara göre başvuru yapmaları gerekmektedir. Genel başvuru şartları şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, herhangi bir sağlık probleminin olmaması, vardiyalı çalışma sistemine uyması, herhangi bir akli bozukluğunun bulunmaması, kamu haklarından mahrum olmaması, güvenlik soruşturmasın da problem yaşamaması, askerlik ile iligli bir sorunu olmaması, adli sicil belgesinin temiz olması ve belirtilen özel şartları karşılaması" adaylardan istenilen genel şartlardandır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR

İŞKUR sistemi tarafından yayınlanan temizlik görevlisi alımları yine İŞKUR sistemi üzerinden yapılmaktadır. Yapılacak olan alımlar için öncelikle İŞKUR sitesinde belirlemiş olduğunuz giriş bilgileriniz ile giriş yaparak arama çubuğuna başvuru yapmak istediğiniz pozisyonu yazarak karşınıza çıkan ilanlardan başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İŞKUR Sayfasına Gitmek için TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 15:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat mutlu
Murat mutlu - 2 yıl Önce

Samsun bafra Alaçam iş arıyorum ama bulamıyorum yardimci olursa lütfen sesimizi duyun artık

Devrim
Devrim - 2 yıl Önce

Ankara etimesgut. Ta oturuyorum ve iş arıyorum

Özlem Karakaş
Özlem Karakaş - 1 yıl Önce

İstanbul Ümraniye Dudullu da oturuyorum iş arıyorum