İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ( GTHB ) Daimi Büro İşçisi Alımı Yapıyor!

Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak için bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre başvuru şartları ve detaylar şöyledir.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ( GTHB ) Daimi Büro İşçisi Alımı Yapıyor!

Devlet personel Başkanlığı tarafından 20 Eylül 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ( GTHB ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere engelli işçi personel alımı yapacağını belirtti. Buna göre adaylar için bir başvuru formu yayımlandı ve adaylar bu başvuru formuna göre başvuru yapabilecekler.

İLANIN DETAYLARI:

İşyeri Adı: Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

Faliyet Alanı: Kamu

Meslek Adı: Büro İşçisi ( Daimi )

Kişisel Durumu: Engelli

Çalışma Şekli: Tam Süreli

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adayların söz konusu ilana başvuru yapabilmeleri için belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Buna göre adaylardan, En Az ve En fazla Ön Lisans mezunu olmaları, Büro İşçisi pozisyonuna başvuru yapılabilmesi için, Bilgisayar programcılığı, Bilgisayar, Bilgisayar Teknolojisi, gibi bölümlerden mezun olmuş olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularını ilan yayımladığı tarihten itibaren başladılar ve en geç 10 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 28 Eylül 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve ilanın tam metine ulaşmak için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE