EXPO 2016 Antalya Uluslararası Fuarı 89 İşçi Alımı

EXPO 2016 Antalya Uluslararası Fuarı için 89 işçi alımı yapılacak. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak ve başvuru detayları nedir?

EXPO 2016 Antalya Uluslararası Fuarı 89 İşçi Alımı
Antalya ve Türkiye için büyük bir değer taşıyan EXPO için personel alımları devam ediyor. Milyonlarca yabancı ve yerli tatilcinin dikkatini çeken EXPO Antalya için 89 işçi alımının yapılacağı öğrenildi. Buna göre Anket Anonim Şirketi Standı'nda görev yapmak üzere toplam 89 işçi alımı yapılacak olup EXPO 2016 Antalya Uluslararası Fuarı için alınacak olan 89 işçi Anket Anonim Şirketi tarafından belirlenecek. 

Kimler Başvurabilir

EXPO 2016 Antalya Uluslararası Fuarında Anket Anonim Şirketi Stand'ında görevlendirilecek olan adayların bazı niteliklere sahip olması gerekmektedir. İşte başvuru yapacak olan adaylarda bulunması gereken nitelikler.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
En az ilköğretim mezunu olmak
Bilgisayar kullanabilir olmak

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Antalya Uluslararası Fuarında Anket Anonim Şirketi Standında görevlendirilecek olan adaylar hangi pozisyonlarda istihdam edecek?

Teknik Personel Şoför, hostes, animatör, Ritim hocası, Temizlik personeli, Tercüman ve Fotoğrafçı

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için 89 işçi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak ve detaylı bilgileri öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki resmi bildiriyi incelemesi gerekmektedir. Söz konusu alınacak olan adaylar sabah 09.00 ila akşam 18.00 saatleri arasında görevlendirilecek.

Resmi Bildiri İçin Tıklayınız

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki adrese şahsen başvuru yapması gerekmektedir.
Hoşdere Caddesi Özvatan Sokak no: 34/2/3/4 Çankaya

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE