ETİ Maden İşletmeleri 110 Daimi İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan bildiri ile ETİ Maden İşletmelerinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 110 daimi işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

ETİ Maden İşletmeleri 110 Daimi İşçi Alımı Yapacak
ETİ Maden İşletmeleri her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Genel olarak işçi alımları ETİ Maden İşletmeleri tarafından yayınlandıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinde yayınlanan resmi bildiri ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayınlanan bildiri ile ETİ Maden İşletmelerinin 110 daimi işçi alımı gerçekleştireceği duyuruldu.

Hangi Şehir İçin Alım Yapılacak

ETİ Maden İşletmeleri 110 daimi işçi alımı yapacak peki bu işçiler nerede çalışacak. Yayınlanan bildiriye göre alınacak olan personeller Balıkesir şehrinin Bandırma ilçesinde bulunan ETİ Maden İşletmeleri Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü tesisinde istihdam edecek. 
Alınacak olan personellerin bir bölümü lise ve dengi okullarından mezun olması istenirken bir bölümü ise ilgili bölümlerin Meslekyüksek Okullarından mezun olmuş adaylarından seçilecek. Kimya, Elektrik, Elektronik, Makine Teknolojisi ve Endüstriyel Otomasyon bölümlerini bitirmiş Meslekyüksek Okulu adayı toplam 16 kişi alınacak. Lise ve dengi okullarından mezun ise toplam 94 işçi alımı gerçekleştirilecek. Başvurular hakkında detaylı bilgi 20 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye İş Bulma Kurumunun resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyurulacak olup başvurularında yine İŞKUR'un resmi internet sitesi ve en yakın İŞKUR müracaat merkezinden yapılması bekleniyor. Ayrıntılı bilgi için aşağıda ki linki takip ediniz.

www.iskur.gov.tr

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet çelik
Mehmet çelik - 4 yıl Önce

Bunyenizde çalışmak istiyorum

mustafa sacma
mustafa sacma - 4 yıl Önce

İhtiyacim var calışmak istiyorum

medeni   kurt
medeni kurt - 4 yıl Önce

Eti. Madem de çalişmak. İstiyorum. Sagilar

Rüya
Rüya - 4 yıl Önce

Bayan alımı varmi?

sedat işcan
sedat işcan - 4 yıl Önce

E ehliyeti var ve sizin le çalışmak istiyorum

Vedat onur
Vedat onur - 4 yıl Önce

3 tane cocugum 1 yildir issizim ise ihtiyacim var b sinifi ehliyetim var

Rüya
Rüya - 4 yıl Önce

Bayanlar da başvuruda bulunan biliyorlarmi

Sevda bolat
Sevda bolat - 4 yıl Önce

Sizinle çalışmak isterim