Et ve Süt Kurumu Personel Alım İlanları 2016

Et ve Süt Kurumundan yapılan açıklama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımlarının yapıldığını duyurdu

Et ve Süt Kurumu Personel Alım İlanları 2016
Et ve Süt Kurumu her sene aralıklarla yayınladığı bildiriler ile kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurmaktadır. Söz konusu personeller,  geçici, sözleşmeli ya da daimi statüsünde çalışmakta olup adaylara belirli bir deneme günü verilmektedir. Bu çalışama günü boyunca adayın gerekli niteliklere sahip olduğu ve işi yapabildiği görülürse çalışmaya devam edilir yoksa sözleşme fesih edilir.

Et ve Süt Kurumu yaptığı açıklama ile kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 13 daimi personel alımı yapacağını bildirdi.

Hangi Pozisyonlarda İşçi Alınacak

Et ve Süt Kurumu yaptığı açıklama ile 13 daimi işçi alacağını duyurdu. Peki bu işçiler hangi pozisyonda istihdam edecek.

2 Soğutma Sistemi Operatörü, 7 Kasap, 1 Elektrikçi (Genel), 3 Şoför ­ Yük Taşıma olmak üzere toplam 13 daimi kamu işçisi alınacak.

Et ve Süt Kurumu alım yapacağı pozisyonlar için başvuru yapacak olan adaylardan istediği nitelikleri de duyurdu. Kamu Personeli Seçme Sınavından minumum puan sınırlaması sadece Elektrik pozisyonunda istihdam edecek aday için uygulanacak. Söz konusu adayın 94 doğumlu olmasını istemekte ve KPSS'den 60 puan ve üstü alması gerektiğini bildirmektedir. Adayların şoför olabilmesi için ehliyeti var olması ve kasap olması içinde gerekli sertifikalara sahip olması gerekmektedir. Yayınlanan resmi bildiriyi aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Resmi Bildiri
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 22:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cengizhan oren
cengizhan oren - 4 yıl Önce

il ve bolge olarak bellimi acaba

sinan şenay
sinan şenay - 4 yıl Önce

Ehliyetim var srclerimide şartlar neler maaş hakkında ?

Emrah tukyay
Emrah tukyay - 4 yıl Önce

9 senelik E ehliyetim ve tecrubem var yarım otubus kullandım yıllarca şu an boşum iş arıyorum

Savaş
Savaş - 4 yıl Önce

İl olarak bellimi nereye alınıyor E sınıfı ehliyetim var kpss den 63 aldım nasıl başvurabilirim

Mahfuz kalkan
Mahfuz kalkan - 4 yıl Önce

Ha malik ta bile kpss puanı istiyorsun