EnerjiSA Proje Teknikeri Alıyor! Şartlar ve Başvurular

EnerjiSa kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere proje teknikeri alımı yapacağını duyurdu. En az 3 yıl deneyimli olmak şartı aranan başvurular haberimizdedir.

EnerjiSA Proje Teknikeri Alıyor! Şartlar ve Başvurular

Özel sektör kurumları arasında önemli bir yere sahip olan Sabancı markasına ait çeşitli sektörlerde kurulan kurumlardan biri de EnerjiSA’dır. Enerji sektöründe faaliyet gösteren kurum ağustos ayı içerisinde ilgili kariyer sitesinde yayınladığı yeni ilanlarda iki ilde proje teknikeri alımı yapacağını açıklamıştır. Buna göre ilgili kurum bünyesinde istihdam edilmek isteyen adayların sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta olup bu şartlar şu şekilde ifade edilmiştir.

Proje Teknikeri Başvuru Şartları

İlgili ilana göre adaylar Ankara ve Bartın’da istihdam edilecek olup adayların ilgili pozisyon için sağlaması gereken şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir. Yapılan açıklamaya göre adaylar meslek yüksekokullarının elektrik bölümünden mezun olma, AG ve G-OG elektrik dağıtım sistemlerinden en az 3 yıl proje ta da tesis tecrübesine sahip olma, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilme, Autocad ve Netcad çizim programlarını kullanabilecek nitelikte olma ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartları ilgili iki pozisyon için aranan ortak başvuru şartları olarak yer almaktadır. Aynı zamanda adayların iki ilden birinde ikamet ediyor olma şart ile sektörde en az 3 ile 7 yıl arasında deneyime sahip olması da istenmektedir.

Başvuru Şekli

EnerjiSA tarafından ilgili kariyer sitesinde yayınlanan ilanlarda proje teknikeri alımı yapılacak olup adayların başvuruları online olarak alınacaktır. Buna göre başvuru yapmak isteyenler için aşağıdaki linkten ilgili sayfaya erişim sağlamak mümkündür. //bit.ly/33xO3Ye

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 16:39
YORUM EKLE