En Az İlköğretim Mezunu 30 Bin İşçi Alımı Yapılacak! Başvurular İŞKUR Üzerinden

İŞKUR aracılığıyla yürütülen ve en az ilköğretim mezunu adayların da başvuruda bulunabileceği 30 bin işçi alımına ilişkin tüm detaylara haberimizden erişebilir, başvuru koşulları ve süreçler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz...

En Az İlköğretim Mezunu 30 Bin İşçi Alımı Yapılacak! Başvurular İŞKUR Üzerinden

İŞKUR, çok sayıda pozisyon için personel ilanı yayımlamaya devam ediyor. Türkiye geneli olarak yayımlanan tüm ilanlarda, farklı meslek grupları, öğrenim seviyeleri ve nitelikler üzerinden alımlar gerçekleştiriliyor. Öyle ki bu alımların bazıları hem İstihdamı Seferberliği kapsamında, işverene teşvikler içeriyor, hem de işçi için maaş garantisi sunulmuş oluyor. Bu programlara ek olarak tamamen işverenler tarafından İŞKUR aracılığıyla yürütülmesi istenen personel alımları da yapılıyor. Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan alımların yanı sıra bu özel sektör alımlarının da yoğun ilgiyle karşı karşıya kaldığını söylemek mümkün.

Yayımlanan ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak hakkında bilgilendirmeler

İŞKUR aracılığıyla en az ilköğretim mezunu 30 bin işçi alımı için, ilanlara ulaşmak isteyen adaylar İŞKUR' un resmi web adresini ziyaret edebilirler. Yayımlanan ilanlarda farklı öğrenim seviyelerine göre duyurusu yapılmış çok sayıda ilana ulaşacaklardır. Buradan başvuruların yapılması da mümkün durumdadır.

Tüm ilanlara ulaşmak, başvuru detaylarına erişmek ve diğer ilanlara göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlara göz atmak için TIKLAYINIZ.

İŞKUR'a nasıl üye olunur?

Bilindiği üzere İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda, üye girişi yapılmadan başvuru yapılmnasına olanak tanınmıyor. Üye girişi yapan kişiler rahatlıkla ilanlara başvurularını yapabiliyorlar. Henüz İŞKUR kaydı bulunmayan ve üye girişi yapamayan ziyaretçilerimiz, İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerini ziyaret ederek kayıtlarını ücretsiz bir şekilde yaptırabilirler.

Kayıt işlemlerinin ardından kendilerine verilen üye profil bilgileri aracılığıyla İŞKUR iş arama ve başvurma sistemlerine giriş yapabilir, kısıtlamasız olarak buradan başvurularını gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 08:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat tüm
Vedat tüm - 2 yıl Önce

Ne zaman alım olacak bizi arayın 05537506793

Murat balikçi
Murat balikçi - 2 yıl Önce

İş olsa inşaat üzeri çalışmak isterim no 05321541398