Emniyet Genel Müdürlüğü TYP ile İşçi Alımı Yapılacak

Toplum Yararına Programı kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı birimlerde personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden açıklanan işçi alım detayları, başvuru tarihleri, başvuru şartları haberimizde..

Emniyet Genel Müdürlüğü TYP ile İşçi Alımı Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere işçi alımları yapılacak!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile açıklanan Toplum Yararına Programı kapsamında Türkiye genelinde 164 ilan açıklandı. Bu ilanlardan Türkiye genelinde bir çok ilde, ilçede ve bir çok kamu kurumlarında görevlendirilecek. İçişleri Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü, Üniversiteler, Belediyeler, Emniyet Genel Müdürlüğü birimlerinde ihtiyaç bulunan uygulama alanlarına istihdamlar sağlanacak. Adayların başvurularını 4 Aralık tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. İşin olsa ekibi olarak başvuru detaylarını aktarmak istiyoruz.

İLAN DETAYLARI;

Sakarya Erenler ilçesinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere 10 kişi alınacak. Adaylar çevre temizliği uygulama alanında görevlendirilecekler. Başvuru tarihlerinde ise 4 Aralık tarihine kadar 266584 No'lu ilana başvuruların tamamlanması gerekmektedir. 177 gün görev alacak olan personellerin günlük 7.5 saat çalışacakları 28 Haziran 2019 tarihine kadar görevlendirilecekler, 5 Aralık 2018 tarihinde Sakarya Çalışma İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet biriminde liste yöntemi ile adaylar belirlenecek. Daha sonra listede yer alan adayların 3 Ocak 2019 tarihinde göreve başlayacaklar.

Başvuru detayları için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 00:12
YORUM EKLE