Elektrik Üretim AŞ 25 Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi Birecik HES'de çalışmak üzere 25 daimi personel alımı için adayları sınava tabii tutmuştu. Bugün yayınlanan resmi açıklama ile sınav sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Elektrik Üretim AŞ 25 Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı
Elektrik Üretim Anonim Şirketi tüm Türkiye genelinde hızla büyümeye devam ediyor. Pek çok şehirde ihaleleri kazanan ve buralara yerleştirdiği personeller ile yatırımını iyi değerlendiren kurum resmi ilan sayfası üzerinden personel alım ilanlarını eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilan ile Birecik HES İşletme Müdürlüğünde daimi işçi statüsünde istihdam etmek üzere 25 personelin alınacağı belirtilmişti. Personeller işletmeye alınmadan önce sınava tabii tutulmuştu. Bugün yapılan resmi açıklama ile sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu

Sözlü Mülakat Sonucu Açıklandı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi alım yapacağı 25 pozisyon için kamuoyunda duyuru yapması ile oldukça fazla kişi iş başvurusunda bulundu ve biranda yığılma oldu. Şirket daimi işçi statüsünde çalışacak olan personellerin alınmadan önce sözlü mülakatlara tabii tutulacağını belirtmişti. 31 Mayıs'da başvurusu onaylanan personeller sözlü mülakata çağrıldı ve sınav sonuçlarının en kısa sürede açıklanacağı yanıtını aldı. Bugün yapılan açıklama ile sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu

Söz konusu sözlü mülakatları kazanan ve Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalışacak olan personellerin duyuruda yer alan evrakları hazırlayıp iş başvurusu için müdürlüğe gelmeleri gerekmektedir. Söz konusu yayınlanan resmi bildiri ve istenilen evrakların detayını öğrenmek için aşağıda ki linki kullanabilirsiniz.

Resmi Bildiri İçin Tıklayın

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE