EGM KPSS Şartı Olmadan İşçi Alımı ( Temizlik ve Kat Görevlisi ) İlanı Yayımlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü yayımlamış olduğu ilana göre farklı pozisyonlarda işçi alımı yapacak. Üstelik adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak. İşte detaylar.

EGM KPSS Şartı Olmadan İşçi Alımı ( Temizlik ve Kat Görevlisi ) İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinde yeni bir ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre Emniyet Genel Müdürlüğü adaylardan KPSS şartı aramadan işçi perosnel alımı yapacğaını belirtti. Söz konusu alımlar kura yöntemi ile yapılacak ve adaylar başvuru işlemleri ile diğer detayları İŞKUR üzerinden gerçekleştireceklerdir.

Emniyet Genel Müdürlüğü yayımlamış olduğu ilanlara göre, Gaziantep Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi ne 4 Temizlik Görevlisi ( Kat Hizmetleri Elemanı / Kat Görevlisi ), Ankara Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, 1 Engelli Temizlik Görevlisi, 1 Fırıncı ustası- Unlu Mamülleri ( Pasta Ustası ), 1 Aşçı Yardımcısı ve 1 Kuru Temizlemeci alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İlgili pozisyonlara başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatabdaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, En Az İlkokul mezunu olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak şartları aranır. Ayrıca adaylardna bu yönde Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacaktır.

BAŞVURULAR:

Emniyet Genel Müdürlüğü işçi alımı ilanına başvurular ilanların Türkiye İş Kurumu üzerinde 18 Şubat 2019 tarihi itibari ile yayımlanmasının ardından başladı ve en geç 5 gün içeirsinde yani 22 Şubat 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri hgerekmektedir. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda veya İl Müdürlüklerine gerçekleştirebilirler. 

Elektronik ortamda İŞKUR üzerinde yapılacak başvurular için İlan numaralarını sizlerle paylaşıyoruz.

Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)  - 00004839118 

Temizlik Görevlisi - 00004839213

Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Pasta Ustası)  - 00004839303 

Aşçı Yardımcısı  - 00004839425

Kuru Temizlemeci   - 00004839395

YENİ İLANLAR YAYIMLANDIĞINDA HABERDAR OLMAK İÇİN

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

Twitter Hesabımızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 10:53

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yunus Erdoğan
Yunus Erdoğan - 2 yıl Önce

Askerlik ile ilişkisi bulunmamak ile birlikte bedellilerinde başvuru yapıp yapamayacağını araştırıp belirtmeniz çok iyi olur. Mesela benim 9 ay sonra bedelli var gidicem 20 gün ben başvuru yapabilirmiyim

Cumhur
Cumhur - 2 yıl Önce

40yas üstü insanlarına işe ihtiyaçları var bu insanlar issizmi kalacak yaş siniri koymussunuz Türkiyedeki işsizlik sorunu bu yüzden haddinden fazla