Devlet Su İşleri İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Devlet Su İşlerinin yayımladığı ve İŞKUR tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri ile ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Devlet Su İşleri İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor
İŞKUR tarafından kamuoyuna duyurulan bildiri ile Devlet Su İşlerinin kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu. Buna göre alım ilanı bugün başvuruya açıldı ve son başvuru 8 Mart 2017 olarak belirtildi.

Alım ilanına müracaat edecek olan adayın en az ve en çok ilköğretim mezunu olması gerekmekte olup ilköğretim mezunu adaylardan başka kimse başvuru yapamayacak. Alınacak olan personel Devlet Su İşleri 7. bölge müdürlüğü için yapılacak ve adayın eski hükümlü olması gerekmektedir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR

İŞKUR tarafından bugün başvurulara açılan ilan ile Devlet Su İşleri 7. bölge müdürlüğünün kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı öğrenildi.

İlköğretim mezunu olmak
Eski hükümlü olmak
Yangın Eğitim Katılım Belgesi,
Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi,
Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçi Belgesi

Alınacak olan personel Devlet Su İşleri 7. bölge müdürlüğü bünyesinde kalorifer ateşçisi olarak görev yapacak olup müracaat etmek isteyen adayların yukarıda belirtilmiş olan şartlara sahip olması gerekmektedir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Devlet Su İşleri 7. bölge müdürlüğü eski hükümlü personel alımı yapıyor. Peki başvurular nasıl yapılır? Buna göre müracaat etmek isteyen adayların İŞKUR müracaat merkezleri aracılığı ile ya da İŞKUR'un sitesi aracılığı ile 8 Mart 2017 tarihine kadar başvurularını yapması gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Erdoğan
İsmail Erdoğan - 4 yıl Önce

Aranan sartlar belgeler fazlasi ile var yaş 36 bugün iskura gittim yalan haber dediler nereye başvuru yapılacak yardımcı olurmusunuz

Ali Şahin   soylu
Ali Şahin soylu - 4 yıl Önce

Etabı çalışmak istiyorum bostayim ilköğretim mezunuyum tel 05534315131

Mustafa Fidan
Mustafa Fidan - 3 yıl Önce

Sofor ve Vinc operatörü tüm belgeleri varcalismak istiyor.36 yad

H üsnay özmen
H üsnay özmen - 3 yıl Önce

Bende is istiyorum lütfen yardımcı olun

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

Ahmet Güngör hatay antakya da ikamet ediyorum 25.06.1986 Doğumluyum 10 yıllık b sınıfı ehliyetim var şoförlüğm çok iyi ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim 05314501641

cesur ozdogan
cesur ozdogan - 3 yıl Önce

Bede is istiyorum 05455206638