Devlet Malzeme Ofisi İşçi Alımı

Devlet Malzeme Ofisi İşçi Alımı Devlet Malzeme Ofisi İşçi alımı yapıyor

Devlet Malzeme Ofisi İşçi Alımı

Devlet Malzeme Ofisi İşçi Alımı

Devlet Malzeme Ofisi İşçi alımı yapıyor. Devlet Malzeme Ofisi bünyesine dahil etmek üzere 1 adet belirsiz süreli çalışacak Matbaa İşçisi alacaktır.

Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde, Genel başvuru bilgilerine, Genel niteliklere, Özel şartlara, Başvuru bilgilerine ve Genel niteliklere ulaşarak daha ayrıtılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Bu işgücü istemi, İŞKUR'un GEBZE HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.DEVLET MALZEME OFİSİ BASIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ Son Başvuru Tarihi : 29 Aralık 2014 Yayınlanma Tarihi : 19 Aralık 2014, Sayı : 0Genel Şartlar ve Notlar TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;***ALINACAK OLAN ELEMAN MATBAACI OLARAK ÇALIŞTIRILACAĞINDAN, ANILAN MESLEK İLE İLGİLİ (MATBAACI)MİLLİ EĞİTİM ONAYLI MESLEKİ EĞİTİM SERTİFİKASINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.. Durumu talep şartlarına uymayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.*** Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ve İşkur İl/Şube Müdürlüklerimizden başvuru yapabilirler. Kamu kurum ve kuruluşların sürekli (daimi), geçici taleplerine yapılan başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Adresleri dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgelemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuruların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. NOTER KURA TARİHİ: 07.01.2015 tarihinde saat 14:00 DMO Müdürlüğünde yapılacaktır. İsteyen Adaylar Kura çekimini izleyebilirler. Meslek Bilgileri Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü Matbaa İşçisi Öğrenim Bilgileri En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim En Fazla Öğrenim Seviyesi Çalışma Adresi Bilgisi Yer : Yurtiçi Tercih Edilen İkametgah İlçeleri : Diğer Bilgiler İşveren Türü Kamu Toplam Açık İş Sayısı 1 İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi) Çalışma Şekli Tam Süreli

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE