Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İşçi Alım Yapacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığından yapılan resmi bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapılacağı duyuruldu

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İşçi Alım Yapacak
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı her sene kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yaptığı gibi boş bulunan pozisyonları doldurmak için engelli / engelsiz işçi alımıda yapmaktadır. Söz konusu alınan işçiler daimi ya da sözleşmeli statüsünde çalışmakta olup bazı kadrolar için Kamu Personeli Seçme Sınavı minimum puanı aranmaktadır.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığından yapılan açıklama ile kendi bünyelerinde Beden İşçisi statüsünde yani ofis ve bilgisayara temizlik işlerinde görev almak üzere eleman alımı yapılacak.

Kaç Personel Alımı Yapılacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yaptığı açıklama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Peki kaç kişi alınacak.
Yapılan duyuruya göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı toplam 4 işçi alımı yapacak. Başvuru yapacak olan kişilerin Engelli olması gerekmekte olup Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavından minimum 0 (sıfır) puan almış olması gerekmektedir.

Kimler Başvurabilir

Deniz Kuvvetleri Komutanlığının yayınlamış olduğu işçi alımına kimler başvurabilir.
Adayın engelli olması gerekmektedir.
İşi yapabilir durumunda olması gerekmektedir.
Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavından minimum 0 (sıfır) puan almış
Lise ve dengi okul mezunu
Bilgisayar Sertifikasına sahip

Yukarıda yer alan niteliklere sahip olan adaylar Türkiye İş Bulma kurumu ile söz konusu kadroya müracaat edebilir. İŞKUR'da profili olmayan adayların İŞKUR'a müracaat edip kendilerine özel profil oluşturmaları ve engelli olduklarını kanıtlamaları gerekmektedir
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 01:00

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA ARSLAN
MUSTAFA ARSLAN - 4 yıl Önce

ÇokİYİ BALIK AŞÇISIYIM BUNU DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINDA DEYER LENDİRMEK İSTİYORUM

Gökhan
Gökhan - 3 yıl Önce

Askerlik deniz kuvvet lerinde yaptım Tuzla deniz harp Okulu eğitimbotlarlnda görev yaptlm veve şuan gazaltkaynakcl olarak özel firmada çalışıyorum cevap bekliyorum tl 05452646130