Burdur Belediyesi KPSS Şartı Olmadan 55 Kamu İşçisi Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu Üzerinde yayımlanan ilana göre Burdur Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 55 kişilik boşluk ile beden işçisi alacak.

Burdur Belediyesi KPSS Şartı Olmadan 55 Kamu İşçisi Alım İlanı

İŞKUR 27 Haziran 2019 tarihli yayımına göre Burdur Belediyesi bünyesindeki işçi eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda olmak üzere Beden İşçisi alımı yapacağını ilan etti. Burdur Belediyesi alımları için için başvuru süreci başlamış olup kısa bir süre verilmiştir. Bu bağlamda adayların bir an önce başvuru yapmaları gereklidir.

HANGİ ALANLARDA KAMU İŞÇİ ALIMI YAPILACAK?

Burdur Belediyesi 55 kişilik boş kadro ile kamu işçi alımı yapacağını ilan etti. Bu bağlamda alımlar beden işçisi pozisyonunda yapılacak olup, 8 kişilik kadro ile Şehiriçi Çöp Toplama İşinde (Sıkıştırmalı Çöp Kamyonu Arkasında Çalışacak), 12 İnşaat ve Kanalizasyon işlerinde çalışacak işçi ve 35 Genel kapsamınd açalışacak işçi alımı yapılacaktır.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlgili ilana başvuru yapacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sağlık açısndan görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 Yaşını tamamlamış olmak, 40 yaşından gün almamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi şartları taşıyan adaylar bu ilanlara başvuru yapabilecekler.

KURA ÇEKİMİ YAPILACAK?

Söz konusu alımlar için adayların belirlenmesi için Belediye Kura Çekimi yapacak. Başvuru yapmış olan adaylar için iŞKUR Nihai liste oluşturacak ve bu listeye göre 08 temmuz 2019 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında Burdur Belediyesi Sultan Deresi Hizmet Kampüsü Toplantı Salonunda kura çekimi yapılacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularna ilanın yayım tarih olan 27 Haziran 2019 tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 4 gün içerisinde yani 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girş yaparak İşyeri Ünvanı kısmına " BURDUR BELEDİYE BAŞKANLIĞI" yazarak ilanlara ulaşabilir ve başvuru yapabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE