Bozüyük Belediye Başkanlığı Personel Alacak

Bozüyük Belediye Başkanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Bozüyük Belediye Başkanlığı Personel Alacak
Ülkemizde bulunan Belediye Başkanlıkları kendi resmi internet sitesi ve Türkiye İş Bulma Kurumu aracılığı ile iş ilanlarını kamuoyuna duyurmaktadır. Genel olarak alımlar sözleşmeli statüsünde yapılıyor olsa da bazı Belediyeler daimi işçi statüsünde de personel alımı gerçekleştirmektedir. Bozüyük Belediye Başkanlığı ve Türkiye İş Bulma Kurumu tarafından yayınlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere dokuz personel alımı yapacakları duyuruldu.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Bozüyük Belediye Başkanlığı personel alım ilanını Türkiye İş Bulma Kurumu aracılığı ile duyurdu. Peki alınacak olan bu personeller hangi pozisyonda çalışacak. Yayınlanan bildiri incelendiğinde alınan dokuz personelin tamamının Bozüyük Belediyesi Başkanlığı Belediye Hizmetleri sınıfına bağlı Zirai Sulamacı pozisyonunda istihdam edecek. İlkokul mezunu olan adaylar da bu pozisyona başvuru yapabilmektedir. Ancak başvuru yamak isteyen adayların mutlaka Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Basınçlı Sulama Sistemleri sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Bu sertifikaya sahip olamayan adaylar lisans mezunu da olsalar ilişkili kadroya başvuru yapamamaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar iskur.gov.tr, bozuyuk.bel.tr internet adreslerinden ya da en yakın Türkiye İş Bulma Kurumu müracaat merkezlerine gitmesi gerekmektedir. İŞKUR profili olmayan adaylar söz konusu kadro için her hangi bir müracaat yapamaz. Kendilerine profil oluşturmak isteyen adaylarda İŞKUR'un müracaat merkezlerine gidip konu hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE