BİM Birleşik Mağazalar İş İlanları 2016

BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. Alınacak olan pozisyonlar ve iş başvurusu detayları.

BİM Birleşik Mağazalar İş İlanları 2016
BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi her sene kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere binlerce personel alımı yapmaktadır. Türkiye'nin her bölgesinde satış mağazası olan ve farklı firmaların ürettiği ürünleri sattığı gibi kendi ürünlerini de satan BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi her sene büyüme oranını artırmakta ve tüm kiralık dükkanları değerlendirmek için inceleme yapmaktadır. Kazanç sağlayacağını düşündüğü dükkanları kiralayarak buralara yeni mağaza açan BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketi her mağaza için personel alımı yapmakta olup dağıtım ve bölge müdürlükleri içinde çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Yeni yayımlanan iş ilanları incelendiğinde BİM Birleşik Mağazalar Anonim Şirketinin çok sayıda personel alımı yapacağı görülmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Kasa Reyon Personeli
Kasap-Şarküteri Personeli
Kozmetik Satış Personeli
Mağaza Mal Kabul Personeli
Meyve-Sebze Personeli
Unlu Mamuller Personeli
İşe Alım Asistanı
Mağaza Müdürü
Muhaberat Elemanı
Eğitim Asistanı

Yukarıda belirtilmiş pozisyonların yanında bir birinden farklı toplam 84 pozisyon için yüzlerce personel alımı yapılacak. Alınacak olan personeller Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Tekirdağ, Antalya, Bursa, Isparta, Burdur, Konya vb gibi Türkiye'nin dört bir yanı için personel alımı yapılacaktır. Her pozisyon için farkı nitelikler aranmakta olup başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda ki bağlantıyı takip etmesi gerekmektedir.

//www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx
//www.kariyer.net/bim-birlesik-magazalar-a-s-is-ilanlari-c1888-p9746/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Irfan
Irfan - 3 yıl Önce

Şoför işi arıyorum 05319109183