Bartın İl Özel İdaresi Geçici Süreli İşçi Alımı Yapıyor!

Bartın İl Özel İdaresi bünyesinde oluşan çalışan eksikliğini karşılamak nitelikli İŞKUR üzerinden boş kadrosuna işçi alımı yapıyor. İşte detaylar.

Bartın İl Özel İdaresi Geçici Süreli İşçi Alımı Yapıyor!

Bartın İl Özel İdaresi yayımlamış olduğu iş ilanı ile bünyesindeki işçi personel eksikliğini gidermek amaçlı bünyesine işçi istihdam edecek. Bartın İl Özel İdaresi bünyesine Geçici süreli olarak çalışacak 6 kişilik boş kadro ile Cankurtaran alacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için Aranan bütün nitelikleri taşımak zorundadur. Özellikle adaylar en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile başvuru yapacaklardır. 

ALIM KADROSU

Alım Yapacak Kurum: Bartın İl Özel İdaresi

Alım Yapılacak Kadro ve Sayısı: 6 Kişilik Cankurtaran

Çalışma Adresi: KARAKÖY YOLU KAVŞAĞI KEMERKÖPRÜ MAH. / 74100 BARTIN MERKEZ BARTIN / TÜRKİYE

Çalışma Şekli: Geçici/ Tam Süreli:

ARANAN NİTELİKLER:

Bartın İl Özel İdaresi alım yapacak olduğu cankurtaran pozisyonu için adaylardan, en az ilköğretim mezunu ve en fazla lisans mezunu olmak, zorundadır. Başvuru yapacak adaylar başvuru sırasında mutlaka eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını belirmek zorundadır. 

Başvurular başlamış olup en geç 15 Haziran 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular, Hizmet Merkezlerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılacaktır. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE