ATT, Hemşire, Ambulans Şoförü Alımlarına Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak! İşte Detaylar

İŞKUR üzerinden alımları yürütülen att, hemşire, ambulans şoförü ilanlarına yönelik başvurular alınmaya başlamıştır. İlanlara başvuru koşulları ve diğer bilgilerine haberimizde değiniyoruz.

ATT, Hemşire, Ambulans Şoförü Alımlarına Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak! İşte Detaylar

Acil Tıp Teknisyeni, Ambulans Şoförü, Hemşire alımları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden özel sektör işletmelerine ve hastanelerine yönelik memur personel alımları gerçekleştiriliyor. Acil Tıp Teknisyeni (att), Hemşire, ambulans şoförü kadrolarına memur alımları başvuruları İŞKUR üzerinden yürütülürken, ilan şartlarına ve başvuru bilgilendirmelerine değinecek olursak; adayların şu ortak özellikleri taşımaları gerekmektedir:

Şartlar: Kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, sağlık problemi bulunmamak, T.C vatandaşı olmak, belirtilen bölümlerden veya fakültelerden mezun olmuş olmak, ambulans şoförü kadrosu için ehliyet sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmak, mesleki sorumluluk bilinci yüksek olmak, kamu kurumunda çalışmıyor olmak, kamudaki görevinden disiplinsizlik suçundan dolayı çıkarılmamış olmak, terör örgütleriyle ismi anılmamış ya da herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir. Yayımlanan bu ilanlara başvuru yapacak adayların, başvurunun yapılacağı kadroya göre ek nitelikleri ve koşulları da karşılaması gerekmektedir. Bunlara dair bilgilendirmeler aşağıda yer alacak bağlantılarla erişim sağlamak mümkün durumdadır.  Tüm başvurular, bu bağlantılar üzerinden gerçekleştirilecek olup, adayların üye profillerinin olması zorunludur. Üye profili olmayan adaylar online olarak üyelik oluşturabileceği gibi, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine de başvurabilirler. 

Tüm att alımı, hemşire alımı ve ambulans şoförü memur alımları cep telefonunuza gelsin isterseniz isinolsa.com mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarka indirebilirsiniz.

iOS> Tıklayınız
Android> Tıklayınız

Instagram' da ilanlara ulaşmak için tıklayınız.

ATT ilanı için> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2000

Hemşire ilanı için> https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3143

Ambulans şoförü ilanı için>  https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7117

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:30

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali cetın
Ali cetın - 2 yıl Önce

Alım var deniyor ama gittiğimiz her hastenede alım yok derle adamın varsa iş var yoksa bekle boşuna.?

Ayşe yılmaz
Ayşe yılmaz - 2 yıl Önce

Unuversite mezunu da olsan başvuruya gittiğinde alım yok dört yıl boşuna mı okuttuk biz çocuklarımızı dayısı olan yer buluyor nasıl olsa

Hilal
Hilal - 2 yıl Önce

Devlet hastanelerine atama varmı lutfen bilgi verin

Halil dimdik
Halil dimdik - 2 yıl Önce

Orta okul mezunuyum b sınıfı ehliyetim var ambulas şöförü olmak istiyorum olabirmiyim bilgisi olan varsa lütfen yazsın

vecihi
vecihi @Halil dimdik - 2 yıl Önce

olamazsın

Recep
Recep - 2 yıl Önce

Alım tarihi belli mi ?