1170 Kişi Alınacak! Temizlik Görevlisi Pozisyonuna İlköğretim Mezunu

İŞKUR ilanları kapsamında ilkokul mezunu olan kişiler arasından toplamda 1170 kişinin istihdamı sağlanacaktır. İlgili ilanlara yönelik başvuru bilgileri haberimizdedir...

1170 Kişi Alınacak! Temizlik Görevlisi Pozisyonuna İlköğretim Mezunu

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden son memur personel alımları yapılıyor. İŞKUR üzerinden hem özel sektöre hem de kamuya yönelik işletmelere yapılan memur personel alımları 2018 yılının son günlerine girmemiz nedeniyle hız kazandı. Özellikle istihdam programları ve İŞKUR' un buradaki etkin rolü sayesinde ciddi miktarlarda personel ve işçi alım ilanlarını görebiliyoruz. Gün içerisinde yayımladığımız çok sayıda memur, personel veya işçi alımının yanı sıra İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi personel pozisyonuna da alımlar yapılmaktadır. Toplamda 1170 kişilik temizlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

İŞKUR üzerinden başvurular alınıyor

İŞKUR üzerinde şuanda binlerce kişilik personel alım ilanı yayımlanmış durumda. İŞKUR ilanları kapsamında değerlendirilebilecek ilkokul mezunu temizlik görevlisi alımı için adayların kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, kamu zararına bir faaliyette yer almamış ya da ismi anılmamış olunması, kamu görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olması, takım çalışmasına yatkın olması, askerlik hizmetini yapmış olması, en az ilköğretim mezunu olması, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, kendisine verilecek görevleri ve amirinden gelen görevleri zamanında yerine getirebilecek, sorumluluk ve iş bitirme bilinci yüksek kişiler olunması, dış görünüşüne özen gösteriyor olması, muhakeme ve ifade yeteneği gelişmiş, temsil yeteneği bulunan kişilerin olması gerekmektedir. Tüm ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. Açık iş ilanları alanından temizlik görevlisi şeklinde arama yaparak işkur ilanlarına erişim sağlanabilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SADIK BAR
SADIK BAR - 2 yıl Önce

Zonguldak merkezden yaziyom zonguldakda varmi bu alim

Sevda
Sevda - 2 yıl Önce

Van Erciş için gecerlimi

Mehmet Güler
Mehmet Güler - 2 yıl Önce

Bu1170 kişi hangi illerde alım yapacak cevap yazarsanız sevinirim

Murat yeşil
Murat yeşil - 2 yıl Önce

Gaziantepte varmı acaba

Eren birol
Eren birol - 2 yıl Önce

Geçici sözleşmeli olarak biliyorum kesin emin de

Emin
Emin - 2 yıl Önce

Tokat'ta varmı

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Nerelerde alımlar olacak.kırdehir kamanda yaşıyorum.acil cvp yazarmisiniz.

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Nerelerde alımlar olacak.kırdehir kamanda yaşıyorum.acil cvp yazarmisiniz.