TÜRKŞEKER 1000 İşçi Alımı Hakkında Duyuru Gedi!

TÜRKŞEKER işçi alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan ile 1000 işçi alımı yapılacağı bildirilmişti ve Nihai sonuçlar az önce açıklandı.

TÜRKŞEKER 1000 İşçi Alımı Hakkında Duyuru Gedi!

TÜRKŞEKER işçi alımı yapacak. Az Önce TÜRKŞEKER tarafından yayımlanmış olan duyuruya göre 1000 işçi alımı için 7 Eylül 2023 tarihinde sözlü ve uygulamalı sınavlar için itiraz işlemleri tamamlanmış olup nihai sonuçlar açıklanmıştır.

Yapılmış olan Sözlü sınavlar için 7 - 14 Eyllü 2023 tarihleri arasında itiraz başvuruları alınmış olup söz konusu İtirazlar açıklanarak adaylara Nihai liste açıklanmıştır.

Belge Teslim Tarihleri Açıklandı!

Sınavda başarılı olan adaylar, aşağıda belirtilen belgelerin tamamını 29 Eylül 2023 Cuma günü saat 17.30’a kadar başvuruda bulundukları fabrikaların Personel Birimlerine elden teslim edecek olup istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim eden adaylar 02 Ekim 2023 Pazartesi günü itibariyle işe başlatılacaklardır.

Adaylardan İstenen Belgeler Nelerdir?

1- Özgeçmiş (Özgeçmiş örneği indirmek için tıklayınız)

2- Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

3- Sağlık Kurulu Raporu

4- 10 Adet Vesikalık Fotoğraf

5- Adli Sicil Kayıt Belgesi

Sağlık Kurulu Raporu “sağlam” veya “tehlikeli/çok tehlikeli işlerde, yüksekte ve vardiyalı işlerde çalışabilir” ibaresinin olması gereklidir. Her iki durumda da adaylar İşyeri Hekimi tarafından muayene edilerek “tehlikeli/çok tehlikeli işlerde, yüksekte ve vardiyalı işlerde çalışabilir” durumu tespit edilecek ve bu raporu alamayanlar kesinlikle işe başlatılmayacaktır.

DUYURUNUN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2023, 19:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet özaltın
Mehmet özaltın - 2 hafta Önce

İşe ihtiyacım var kirada oturuyorum

MURAT  KARAKUS
MURAT KARAKUS - 2 hafta Önce

Evet

Deniz örnek
Deniz örnek - 2 hafta Önce

Nerede fabrikanız

Ekrem akdağ
Ekrem akdağ - 2 hafta Önce

Kendime guveniyorum çalışabilirim