Türkiye Finans Lise Mezunu Şoför Alıyor

Türkiye Finans lise mezunu şoför alımı yapacağı ilanını yayımladı.Şoför alım şartlarının neler olduğunu ve hangi özellikler istenildiği hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.Başvuruyu nereden yapacağınızın detaylarını öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans Lise Mezunu Şoför Alıyor

Türkiye’nin sayılı katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Kariyer.net internet sitesi üzerinden açıkladığı ilana göre bankanın İstanbul şubesinde görev yapmak üzere makam şoförü alımı yapacağını duyurdu. Banka tarafından yayınlanan ilanda başvuru yapacak olan adayların görevlerini yaparken trafik kurallarına uygun araç kullanması, aracın bakımı ve temizliğinin gerçekleştirilmesi ve bağlı olduğu yönetici tarafından verilen görevlerin yerine getirilmesi şeklinde bir iş tanımına yer verdi.

Makam Şoförü Başvuru Şartları

İlgili pozisyona başvurmak isteyen adayların banka tarafından belirlenen birtakım şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. En az lise mezunu olma şartı dahil diğer başvuru şartları ise şu şekilde ifade edildi:

  • Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,
  • En az lise mezunu olması,
  • B sınıfı ehliyet sahibi olması,
  • İstanbul’daki kurumsal firmalarda en az 3 yıl Makam Şoförü olarak çalışmış olması,
  • Anadolu Yakası’nda ikamet eden,
  • Esnek çalışma saatlerine uygun,
  • İleri sürüş tekniklerine sahip,
  • Yabancı yöneticiye hizmet verileceğinden dolayı iyi derecede İngilizce bilgisi olan adaylar firma tarafından tercih edilecektir.

Uygun özelliklere sahip adayların ilgili kadroya başvurmaları için öncelikle ilgili kariyer sitesine üye olarak kişisel özgeçmişlerini siteye yüklemeler gerekmektedir. Online bir şekilde yapılan başvurularda bankanın uygun gördüğü adaylar mülakata çağırılacaktır. Bankanın ilgili ilanına ulaşmak için ve başvuru yapmak için aşağıdaki linke tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-makam-soforu-2289845

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 16:12
YORUM EKLE