Tesisatçı Alımları Yapılacak! İlanlara Başvurular Alınıyor

İŞKUR ilanları arasında çok sayıda tesisatçı kadrosuna yönelik olarak yayımlanmış alımlarda bulunmaktadır. Bu alımlara başvuru şartları ve diğer detaylarına haberimizde yer verdik...

Tesisatçı Alımları Yapılacak! İlanlara Başvurular Alınıyor

İŞKUR ÜZERİNDEN ÇOK SAYIDA TESİSATÇI ALIMI

Tesisatçı kadrolarına İŞKUR aracılığıyla işçi alımları yapılmaktadır. Türkiye geneli özel işletmelere yönelik bu alımlara başvuruda bulunabilmek için adayların İŞKUR üyeliklerinin olması ve iş arayan durumlarının aktif olarak seçişmiş olması gerekmektedir. Üye olmayan adaylar, İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine müracaat ederek başvurularını yapabilirler. Yürütülen tesisatçı alımları için aşağıda yer alan bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyaladıktan sonra enter tuşuna basınız ve adrese gidiniz. Açılan ekranda CTRL+F yaptıktan sonra tesisatçı yazın. Bu işleminin ardından tesisatçı kadrosuna yapılan tüm alımlar seçili hale gelecek ve sarı ile işaretlenecektir. İstediğiniz ilana tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanlar Türkiye geneli olduğundan, başvurularda dikkatli olmanızı önermekteyiz.

TESİSATÇI KADROLARI

Bakır ve Alüminyum Boru Tesisatçısı    3
Diğer Elektrik Tesisatçıları    7
Bakır ve Alüminyum Boru Tesisatçısı    3
Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları    4
Doğal Gaz Tesisatçısı    4
Fiber Optik Data ve Uydu Sistemleri Tesisatçısı    5
Isıtma Tesisatçısı    2
Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisatçısı    1
Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı    55
Kalorifer Tesisatçısı    6
Plastik Boru Tesisatçısı    3
Sıhhi Tesisatçı    33
Zayıf Akım Tesisatçısı (Çağırma - Haberleşme - Güvenlik),    1

TÜM İŞÇİ VE PERSONEL ALIM İLANLARI CEBİNİZDE!

Tüm ilanlardan ilk siz haberdar olmak ve başvuru yapmak için İŞİN OLSA mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Uygulamalarımız ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

iOS> TIKLAYIN

Android> TIKLAYIN

YORUM EKLE