TCDD'den 214 İşçi Alımı İlanı Hakkında Duyuru Geldi!

TCDD den az önce gelmiş olan duyuru ile 214 işçi adayını ilgilendiren paylaşım yapıldı. Evran teslimi için itiraz sonuçları duyuruldu.

TCDD'den 214 İşçi Alımı İlanı Hakkında Duyuru Geldi!

Devlet Demiryolları az önce yeni bir duyuru yayımlayarak bünyesine alacaı 214 işçi adayı için duyuru yayımladı. Geçtiğimiz günlerde alınan başvuru ve sonuçlar sonrası yeni bir duyuru yayımlandı be belge teslimi için yapılan itirazlara ilişkin sonuçlar açıklandı. Kabul edilmeyen İtirazlara ilişkin TCDD duyurusu şöyle:

Genel Müdürlüğümüze bağlı işyerlerine alınacak 182 daimi işçi, 11 engelli ve 21 eski hükümlü işçi alımına ilişkin evrak teslim süreci tamamlanmış ve yapılan itirazlar incelenmiştir. Evrak teslim sonuçlarına yapılan itiraz sonuçları açıklanmıştır.

Evrak teslim sonucu uygun bulunan ve sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 07.03.2022-18.03.2022 tarihleri arasında sözlü sınava katılacaktır.

Sözlü Sınav tarihleri Açıklandı!

Daimi, Engelli ve Eski hükümlü personel alımı için adaylar sözlü sınavlara listeye göre 7 mart 2022 tarihi ile başlayıp, 18 Mart 2022 tarihine kadar devam edecek. Her aday için sınavlar farklı günlerde ve saatlerde uygulanacak.

182 Daimi İşçi alımı sözlü sınav tarihlerini için tıklayınız.

11 Engelli, 21 Eski Hükümlü alımı sözlü sınav tarihleri için tıklayınız

612 Aday Sınava katılacak!

TCDD den gelmiş olan duyuruya göre 214 işçi alınmasında ilişkin sözlü sınava daimi olarak 587 aday katılacak. Engelli ve Eski hükümlü olarak 34 kişi katılacak.

Adayların yukarıdaki belirtilen tarihlerde ve saatlerde TCDD taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğünde Hazır bulunması gereklidir.

Sınavlara gelirken Nüfus cüzdanı yanında getirilecek. Ayrıca Viç Operatörlüğüne başvuru için sözlü sınava gelirken ehliyet yanlarında getirilmesi gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2022, 11:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuzhan Kocabaş
Oğuzhan Kocabaş - 2 yıl Önce

Engelli

Furkan şahin
Furkan şahin - 2 yıl Önce

Temizlik görevlisi

cello
cello - 2 yıl Önce

Osmaniye ili de içinde dahil mi

Alielmas
Alielmas - 2 yıl Önce

Temizlik görevlisi

Hacer kocaman
Hacer kocaman - 2 yıl Önce

hangi illerde alım var

Arzu erdinc
Arzu erdinc - 2 yıl Önce

Izmirde de varmi temizlik iscisi alincakmi başvuru nereye yapabilirim