TCDD İşçi Alımı Yapacak

TCDD Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusunda Engelli işçi personel alımı yapacağını duyurdu.

TCDD İşçi Alımı Yapacak
TCDD 14 Aralık 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinin işçi personel ihtiyacını karşılamak üzere Balıkesirde 366 Sinyalizasyon ve Telekominikasyon şefliğine 1 kişilik kadro ile Engelli işçi alımı yapacak. Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezince 20.12.2016 tarihinde ülke düzeyinde ilan edilecektir. Adaylar İŞKURca bildirilen nihai listede yer alacak ve noter huzurunda yapılacak kura çekimi ve sözlü sınava katılabilmeleri için İStenilen belgeler ile irlikte TCDD wep sitesinde yer alacak iş talebi formunu doldurarak 12 Ocak 2017 tarihinde TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir.

Yapılacak sözlü sınav 20 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00'da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Adaydan, Raylı Sistemler Sinyalizasyon Bakım ve Onarımcısı sanat kolunda çalıştırılmak üzere işe alınacak engelli işçide, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde sinyalizasyon projelerinde en az 1 yıl çalışmış olmak şartı aranmaktadır.

Ayrıca adaylardan başvuru sırasında, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya edevlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ramazan
ramazan - 5 yıl Önce

işe ihtiyacım bünyenizde çaliştırırsanız çok sevinirim