Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taşeron Kadro Kabul ve Red Listesi

Şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü hizmet alımı personelin başvurusu kabul ve red edilenlere ilişkin geçici listeler açıklandı. Kesin listeler ne zaman açıklanacak.

Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taşeron Kadro Kabul ve Red Listesi

Taşeron işçilerin kadro başvurularını değerlendiren Şanlıurfa Gençlik ve Spor il Müdürlüğü tespit değerlendirme komisyonunca incelenen başvuruları sonuçlandırıldı. Bilindiği gibi 2017 yılı son ayına gündeme damgasın vuran taşeron kadro düzenlemesinde taşeron işçileri sürekli işçi statüsüne geçiş yapmak için başvurularını yaptı. Şanlıurfa Gençlik ve Spor il Müdürlüğü hizmet alım sözleşmesi ile çalışmakta olan personellerde başvurulanı tamamlayarak sonuçların açıklanmasını beklemekteydi.

KADRO BAŞVURU SONUCU

Taşeron kadro başvurusunda bulunan 226 adaydan 2 kişinin başvuru sonucu red oldu. 224 aday ise taşeron kadro başvuru şartlarını taşıdıkları, 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslara göre şartları taşıdıklarının anlaşıldığı belirtildi. 

İTİRAZ SÜRESİ

Başvurusu red olan adayların 14 Şubat 2018 tarihi ile 16 şubat 2018 tarihleri arasında mesai bitimine kadar yazılı olarak kuruma itiraz edebilecekler. Başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra açıklanacak olan kesin listelerin ardından yapılacak olan sınava girecekler. Adayların yapılacak olan sınavdan en az 50 puan almaları gerekli olacak. işin olsa sitemizde diğer kurumların taşeron kadro başvuru sonuçlarını açıklamaya devam edeceğiz. Şanlıurfa gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğü hizmet alımı personelin başvurusu kabul ve red edilenlere ilişkin liste için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Taşeron kadro başvuru sonuç listesi için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 23:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Osman
Ali Osman - 5 yıl Önce

DSİ hala aciklâmadi sonuçları