Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı Yapacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Kurumu dahilinde yapmış olduğu duyurusuna göre işçi statüsünde işçi personel alacak. Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Sahil Güvenlik Komutanlığı İşçi Alımı Yapacak
Sahil Güvenlik Komutanlığı 15 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki işçi personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı Bayramlı izmir ilinde Hidrolikçi ( Gemi ) pozisyonunda 1 işçi alacak. Alınacak adaylar en az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Diğer alım şartları şöyledir;

ARANAN ŞARTLAR:
  • İlokul Mezunu (3308 Sayılı Kanun kapsamında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri , Makine Teknolojileri Alanı(Makine Bakım Onarım), Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik , Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi. Makine ustalık belgesine sahip olmak veya 5544 sayılı kanun kapsamında hidrolik pnömatikçi mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.)
  • Çok Tehlikeli işlerde çalışmasına hiç bir engeli bulunmayan adaylar,
  • Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan Statüde bulunmak.
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 30 Kasım 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlanın tam metnine ulaşmak için Buraya Tıklayarak alım tablosuna ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Makbule.dogan.
Makbule.dogan. - 5 yıl Önce

Ben.4.aydan.beri.iş.arıyorum.bulamı.yorum.bana.yardım.cı.olursanız.sevinirim.05344773904

mustafa
mustafa - 5 yıl Önce

ben 29 yaşındayım ortaokul mezunuyum ve açık meslek lisesi motorlu araçlar teknolojisi bölümü okuyorum aceba bana da iş verir misiniz