Sağlık Bakanlığı 10 Bin İşçi Alımı Kura 6 Nisan Saat 22:00 Sonuçları Açıklandı!

Sağlık Bakanlığı 10 bin işçi alımı kura çekiminde heyecanlı bekleyişte sona geldik. 6 - 7 Nisan 2022 tarihli kura sonuçları aynı gün açıklanacak. Sonuç Ekranı burada.

Sağlık Bakanlığı 10 Bin İşçi Alımı Kura 6 Nisan Saat 22:00 Sonuçları Açıklandı!

Sağlık Bakanlığı Kura sonuçları açıklaıyor. Geçtiğimiz haftalarda başvurusu alınmış olan Sağlık Bakanlığı 10 bin işçi alımında kura çekimi tarihi geldi. Yüzbinlerce aday bu günü bekliyordu ve merak ettiğiniz bazı soruların cevabını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

10 bin İşçi Alımı Yapılacak!

Sağlık Bakanlığı kura sonuçları kapsamında bümnyesindeki eksikliği karşılamak üzere 10 bin işçi alımı yapacağını bildirmişti. 10 farklı alanda işçi alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı kura sonuçları açıklandığında 20 bin aday belirlenecek. 10 bin İşçi ASİL ve 10 Bin İşçi YEDEK olarak belirlenecektir.

Kura Çekimi Bugün!

Daha önce de bilgilendirme yapan Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura işlemleri 6 - 7 Nisan 2022 tarihlerinde yapılıyor. Saat 9:30 itibari ile başlamış olan başvurular 6 Nisan 2022 tarihinde farklı ve 7 Nisan 2022 tarihinde farklı illerde gerçekleştirilecek. 10 bin işçi alımı yapılacak şehirler listesi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: Şehir Hastanelerine 10 Bin İşçi 6-7 Nisan Kura Çekilişi Şehirleri ve Sonuçları?

Kura İşlemleri Tamamlandı ve Sonuçlar AÇıklandı!

Sağlık Bakanlığı 10 bin işçi alımı için heyecanlı bekleyiş sona eriyor. 6 Nisan 2022 tarihinde başlayan Kura işlemleri için sonuç açıklanma saati merak ediliyor. Online ortamda Kura işlemleri gerçekleştirilecek olup salomlara herhangi aday alınmayacak. Covid-19 salgını sebebi ile noter huzurunda Elektronik ortamda kura işlemleri gerçekleştirilecek.

İşin Olsa ekibi olarak aldığımız tek soru işe Kura İşlemleri günü sonuçlar aynı gün açıklanacak mı oldu. Bakanlık bu soruya cevap vererek Kura işlemleri sonucunun 6 ve 7 Nisan 2022 tarihi aynı gün saat 22:00 dan sonra açıklandı.

Kura Sonuç Sorgulama Ekranı: https://iscisonuc.saglik.gov.tr

Kura Sonuç Sayfası Erişime Açıldı!

Sağlık Bakanlığından yapılan açıklama ile 6 Nisan 2022 tarihli kura sonuçları saat 22:00 itibari ile açıklanacağı bildirilmişti.  SIk SIk yaşanan problemler sebbei ile site kilitlenmişti ki yeniden erişime açıldı ve Sağlık Bakanlığı işçi alımına başvuru yapmış olanlar sonuçlarını sorgulayabilecekler.

06 Nisan 2022 (Çarşamba) günü kura çekilişi yapılmış olan iller:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir. (Kura çekilişi saat 09:30’da Adana ili ile başlayarak il trafik koduna göre sıra ile çekilecek olup, en son Kırşehir ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.)

KURA SONUÇLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ. TAMAMEN ÜCRETSİZDİR

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2022, 10:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat karabulut
Murat karabulut - 2 yıl Önce

Temizlik gorevlisi olarak başvurdum samsun bildirim atarsanız sevenirim

Yusuf Bayraklı
Yusuf Bayraklı @Murat karabulut - 2 yıl Önce

Samsun için 7 Nisan Perşembe günü kura çekilecek

Doğrucu
Doğrucu - 2 yıl Önce

Kimse bana adaletten bahsetmesin bu kura adaletli değil nedenmi tanıdığım kişile torpili kuvettli olanlar var onların isimleri çıkmış Rabbim kimsenin ahını bu dünyadada öbür dünyadada yanına bırakmasın????

Hacer Yörükoglu
Hacer Yörükoglu - 2 yıl Önce

Giriş bilgileri Dogrulanmadı Diye Uyarı Veriyor Sisteme giriş yapamıyorum

Mehmet tutan
Mehmet tutan - 2 yıl Önce

Beş para etmez bir sitesinniz işiniz gücünüz reklam seyrettirmek

...
... - 2 yıl Önce

Rabbim Afiyet ile Nasip Eylesin bize.

Emine kurucan
Emine kurucan - 2 yıl Önce

Şimdiden herhangi bir belge isteniyor mu? Yoksa olduğunda aranacak mıyız?

Murat Eren
Murat Eren - 2 yıl Önce

Giriş bildirimleri doğrulanmadı uyarısı veriyor

Ugurmarmara
Ugurmarmara - 2 yıl Önce

Merhaba ben uğur sağlık engelliyim 9 senedir iş kazası geçirdim hastane masrafları karşılaması için rahmetli babamın eve