Polis Akademisinden Duyuru! İşçi Alımı İçin Tarihler Açıklandı!

Polis Akademisinden az önce gelmiş olan duyuruya göre işçi alınmasından verilen karar gereği sözlü sınav tarihleri ve yeri açıklandı.

Polis Akademisinden Duyuru! İşçi Alımı İçin Tarihler Açıklandı!

Polis Akademisinden az önce gelmiş olan duyuruya göre sözlü sınava katılacak adaylar belli oldu. Akademi 25 Nisan 2022 tarihi ile yayımladığı duyuruya göre Daha önce yapılan işçi alımına ilişkin Mahkeme Kararı Gereği sürekli işçi kadrosuna atanmak üzere yapılacak sözlü sınava ilişkin tarihler açıklandı.

Polis Akademisi Başkanlığı Duyurusu:

Polis Akademisi Başkanlığınca 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuat hükümleri uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerden, 27.12.2017 tarihli ve 30280 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 696 sayılı “Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname” ve 27.06.1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen “Geçici 23’üncü ve Geçiçi 24’üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar” a ilişkin tebliğ gereğince 13 Mart 2018 tarihinde yapılan sınavda başarısız olarak Mahkeme tarafından hakkında “… istinaf başvurusunun kabulüne … dava konusu işlemin iptaline …” dair kesin karar verildiği bildirilen adayın katılacağı Sözlü Sınava ilişkin hususlar aşağıda yer almaktadır.

Sözlü Sınav tarihleri Açıklandı!

Polis Akademisinden gelmiş olan duyuruya göre sözlü sınav 10 Mayıs 2022 tarihi ile gerçekleştirilecek. Sözlü sınav 9:00 da başlayacak olup 18:00 da sona erecektir. Sözlü sınav " Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Yerleşkesi 1 No'lu İlkyardım Sınıfı " yapılacaktırç

Polis Akademisi Bekçi Alımı Ne Zaman?

2022 yılı bekçi, alımı için Polis Akdemisinden müjde geçtiğimiz gün geldi. 2022 yılı Erkek adaylar içerisinden en az lise mezunu 3250 Bekçi alımı gerçekleştilecek olup başvuru tarihleri henüz duyurulmadı. Ancak başvuru kılavuzunun bu hafta yayımlanması beklenmektedir. İlan hakkında detaylara aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/bekci-alimi/2022-yili-1-donem-3-bin-250-bekci-alimi-ilani-yayimlandi-sartlar-h41832.html

YORUM EKLE