MSB 2021 Yılı İşçi Alımı Hakkında PERTEM'de Duyuru Yayımladı

Milli Savunma Bakanlığından az önce gelmiş olan duyuruya göre 2021 yılı işçi alınması hakkında duyuru yayımlandı. Yapılan duyuruya göre İşte o adaylar belli oldu.

MSB 2021 Yılı İşçi Alımı Hakkında PERTEM'de Duyuru Yayımladı

Milli Savunma Bakanlığı İşçi Alımı faaliyetleri devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yayımlanmış olan MSB işçi alımı hakkında yeni bir duyuru yayımlanarak, geçtiğimiz günlerde belli olmayan adaylar açıklandı. Söz konusu MSB Duyurusuna göre bağlı iş yerlerinde istihdam edilmek üzere 27 Eylül-15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılan işçi alım sınavına KOVİD-19 salgını nedeniyle karantinada olan adayların sınava ilişkin adaylar belli oldu.

MSB İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURUSU:

Millî Savunma Bakanlığına bağlı iş yerlerinde istihdam edilmek üzere 27 Eylül-15 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılan işçi alım sınavına KOVİD-19 salgını nedeniyle karantinada bulunduğundan sınava katılamayan adayların sınava alınmasına ilişkin sınav duyurusuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

TC NO İLE SORGULAMA YAPILACAK!

MSB yaptığı açıklamada sınava katılacak adaylar T.C. numarası ile elektronik ortamda yapılacak. İlgili ekran şöyle olacak;

BURADAN SORGULA

YORUM EKLE