MSB 1072 İşçi Alımı Sınav Sonuçları Belli Oldu! Sorgulama Ekranı

Milli Savunma Bakanlığından gelen son dakika duyurusuna göre İşçi alımı sınav sonuçları belli oldu. İşe sonuç sorgulama ekranı.

MSB 1072 İşçi Alımı Sınav Sonuçları Belli Oldu! Sorgulama Ekranı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temini adresi üzerinde yapılan son dakika duyurusuna göre 1072 İşçi Alımı Sınav sonuçları açıklandı. Temmuz ayı içerisinden başvurusu alınmış olan İşçi alımına ilişkin duyuru ile adaylar sonuçlarına Elektronik ortamda ulaşabilecek.

1072 İşçi Alımı Yapılacak!

MSB 17-21 Temmuz 2020 tarihleri arasında 17 farklı şehirde bulunan bağlı işyerlerinde görevlendirmek üzere 113 farklı pozisyon ile 1072 işçi alımı yapacağını belirtmişti. Başvurular İŞKUR üzerinde yapılmıştı ve kura sonuçlarına göre adaylar Sınava katıldılar. Sınavda başarılı olan adayların atama işlemleri bağlı oldukları iş yerlerinde yapılacak.

Sınav Sonuçları Açıklandı!

MSB PERTEM yaptığı son dakika duyurusu ile 1072 İşçi Alımı sınav sonuçlarını duyurdu. Adaylar sonuçlarını MSB İşçi Alımı Sorgulama ekranı ile TC Kimlik numarası ile öğrenebilecekler.

İŞÇİ ALIMI SORGULAMA EKRANI BURADA

Sonuçlara İtiraz ve MSB Açıklaması:

Adaylar, sınav sonuçlarını, aşağıda belirtilen linkten, T.C. Kimlik numarası ile sorgulayarak öğrenebileceklerdir.

Adaylar, sınav sonuçlarına sonuç yayım tarihinden itibaren itiraz edebilecektelerdir. Adaylar sınav sonuçlarına itiraz etmeleri halinde, itirazlarını yazılı olarak sınava alındıkları iş yerlerine bu ilanın son yayım tarihi olan 08 Ocak 2021 tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü içerisinde (15 Ocak 2021 tarihine kadar) şahsen yapmak zorundadırlar. Adayların süresi dışında ve/veya sınava girdikleri iş yeri dışında başka bir yere yapacakları itiraz başvuruları kabul edilmeyecektir. Belirtilen zaman dilimi içerisinde usulüne uygun olarak yapılan itiraz başvurularına ilişkin sonuçlar Millî Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı (internet) sayfasında adaylara tebliğ edilecektir.

Sınavı kazanan adaylar ile ilgili olarak işe başlatılma faaliyetleri ismi hizasında gösterilen iş yerlerince yürütülecektir. Adayların işe alım sürecini ilgili iş yerinden takip etmeleri gerekmektedir.

Bu ilan ilgililere tebligat niteliğinde olup sınav sonuçlarının duyurulmasıyla ilgili olarak başkaca bir tebligat yapılmayacaktır.

Sorgulama Ekranı:

YORUM EKLE