Milli Eğitim Müdürlüğüne KPSS Baraj Puanı Olmadan Büro Personeli Alımı

Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere İŞKUR da ilan yayımladı ve Lisans mezunu Büro İşçisi alacağını belirtti. Başvurular 08 Nisan 2019 tarihi ile 12 Nisan 2019 tarihine kadar yapılacak.

Milli Eğitim Müdürlüğüne KPSS Baraj Puanı Olmadan Büro Personeli Alımı

Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli statüde işçi alacağını belirtti. Türkiye İş Kurumu üzerinde yayınlanmış olan ilana göre Kars Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli Büro İşçisi alımı yapacağını açıkladı. Bu yönde başvuru şartları ve başvuru tarihleri belirtildi.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Kars Milli Eğitim Müdürlüğü

Alım Yapılacak Statü: Engelli

Boş Pozisyon : 5

Çalışma Şekli : Daimi/Tam Süreli

İşveren Statüsü : Kamu

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Milli Eğitim Müdürlüğü alımını yapacağı Büro İşçisi adaylarından, Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek bir engeli olmamak ve Engelli oldupunu gösterir sağlık raporu olmak, Lisans Mezunu olmak, 18 Yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına 08 Nisan 2019 tarihinde İŞKUR üzerinde yayımlanmasının ardından başladı ve adaylar başvurularını en geç 12 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını İŞKUR başvuru sitemi üzerinden İş İlan No (00004918776) ile başvuru yapabilirler.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:26
YORUM EKLE