Konya Selçuklu Kent Hizmetleri İlkokul Mezunu 85 İşçi Alımı Yapacak

Selçuklu Kent Hizmetleri bünyesindeki eksikliği gidermek için 85 işçi alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre KPSS şartı aramaksızın İlkokul mezunu işçi alınacak.

Konya Selçuklu Kent Hizmetleri İlkokul Mezunu 85 İşçi Alımı Yapacak

İŞKUR ile ilanlar yayımlandı. Bugün yayımlanan ilana göre Konya Selçuklu Kent Hizmetleri bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 85 kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak. Alımlar KPSS Şartı aramaksızın İlkokul mezunu olan adaylar içerisinden alım yapılacak. Bu kapsamda Alımlar geçici süreli olarak yapılacak olup adayların çalışma süresi 6 olarak belirtilmiştir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar 85 işçi alımı başvurularını Elektronik ortamda https://www.selcuklukenthizmetleri.com/acikpozisyonlar adresi üzerinden gerçekleştireceklerdir. Başvuru süreci sadede bir günlük olup adayların hemen başvuru yapmaları gereklidir.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Selçuklu Kent Hizmetleri 85 kişilik boş kadro ile Çö Toplama İşçisi Alımı yapacak. Bu kapsamda başvuru için adaylardan Bedensel ve Fiziksel yeterlilik olması, 41 Yaşından gün almamış olmak ve en az İlkokul mezunu olmak şartları aranacak.

İlanın Detayları:

YORUM EKLE